(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Šeštadienį, prekybos miestelyje „Urmas” vyks veislinių šunelių biglių (angl. beagle) paroda. Renginyje dalyvaus ir Lietuvos gyvūnų globėjų asociacija, kuri norintiems dovanos savo globojamus gyvūnus.

„Toks renginys prekybos miestelyje „Urmas“ organizuojamas pirmą kartą. Norime pakviesti visus gyvūnų mylėtojus, kurie galėtų ne tik pasigrožėti, bet galbūt ir įsigyti augintinį. Šis renginys – savotiška įžanga į gyvūnų ir gyvulių turgų, kurį planuojame atidaryti jau vasaros pradžioje“, – teigia „Urmo“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Lietuvoje biglių paroda organizuojama ketvirtą kartą. „Urme“ vyksiančioje parodoje dalyvaus 54 biglių veislės šunys.

„Šis renginys suteiksiantis daug gerų ir malonių emocijų visai šeimai smagiai praleisti laiką. Siekiame populiarinti biglių veislę, todėl ši paroda suteiks žmonėms galimybę pamatyti ir daugiau sužinoti apie šiuos mielus keturkojus“, – sako Lietuvos biglių klubo prezidentė Jolanta Barysienė.

Biglis – medžioklinis šuo, tačiau pasižymi nuoširdumu, draugiškumu,džiaugsmingumu ir meile visiems šeimos nariams. Kilęs iš Anglijos, ten žinomas nuo XVI a. Pirmasis biglis su kilmės dokumentais į Lietuvą atvežtas 2000 metais. Nuo to laiko ši veislė sparčiai populiarėja, jau yra registruota apie 490 šios veislės atstovų su kilmės dokumentais.

Į renginį atvykę žmonės galės ne tik pasigrožėti kilmingaisiais bigliais, bet ir priglausti nuolatinių šeimininkų ieškančius gyvūnus. „Jau kelerius metus mus kviečia dalyvauti veislinių gyvūnų parodose. Čia pavyksta padovanoti nemažai gyvūnų, jie patenka į geras rankas“, – teigia Gyvūnų globėjų asociacijos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė.

Renginys vyks prekybos miestelyje „Urmas“, šeštadienį, balandžio 24 d., šalia įvažiavimo iš Pramonės prospekto pusės ir netoli verslo centro „1000“ esančioje aikštelėje. Toje pačioje vietoje bus galima pamatyti ir beglobius gyvūnėlius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: