Organizatorių archyvo nuotr.

Ar žinojai, kad šalia kavos puodelio netgi pačios slapčiausios mintys virsta žodžiais ar net dainomis? Jei ne – tuomet ateik ir įsitikink!

Jau gruodžio 10 dieną 18 val. Kaune, Vero Coffee House (Kęstučio g. 70), Kauno technologijos universiteto (KTU) fakultetinė studentų atstovybė SHM įrodys, jog kava ir muzika, tai du patys šilčiausi deriniai galintys praskaidrinti net ir niūriausią vakarą.

Vis greičiau ir greičiau trumpėjant dienoms, o vakarams tampant vis  tamsesniems ir nostalgiškesniems,  neturėtume pamiršti kaip reikia šypsotis  ar džiuginti kitus savo gera nuotaika. Todėl jau antrus metus vyksiantis, alternatyvų neturintis renginys ,,Aš, Tu ir Muzika“ sukvies daugiau kaip 10 talentingų Lietuvos  atlikėjų, vien tam,  kad Tau – sukurti nepamirštamą atmosferą..

Šiemet dalyvausiančių atlikėjų muzika, bus nepamirštama ne tik lyriškomis, bet ir visiems gerai žinomomis dainomis. Svarbu yra tai, jog Jūs, muzikos mylėtojai, turėsite galimybę pabendrauti su atlikėjais neoficialioje aplinkoje.

Taigi, jei nori nepamirštamo vakaro sau ir kitiems, susitiksime jau gruodžio 10 dieną, 19 val. Vero Coffee House, kur galėsime kartu mėgautis gyva, jausminga  muzika.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: