© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Pranešama, kad COVID-19 diagnozuotas Kaune, Pramonės pr. 29, esančios „Maximos XXX“ darbuotojai.

Kaunietei liga diagnozuota rugpjūčio 2-ąją. Liepos 15-30 dienomis ji atostogavo, o pirmąją darbo dieną po atostogų, liepos 31-ją, darbe praleido vieną valandą ir artimo kontakto su niekuo neturėjo. Šiuo metu „Maxima“ neturi žinių, kad daugiau šios parduotuvės darbuotojų jaustų virusui būdingus simptomus.

„Ji darbe praleido ne ilgiau nei valandą, kai sulaukė skambučio iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro. Jie pranešė, kad darbuotojos svainiui, kurį ji pastaruoju metu slaugė, nustatytas koronavirusas. Centro atstovai darbuotoją informavo, jog ji taip pat turi atlikti testą bei izoliuotis. Mūsų žiniomis, šiuo metu ji jaučiasi gerai“, – išplatintame pranešime teigia Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė.

Tuo tarpu rugpjūčio 2 dieną teigiamas COVID-19 testo rezultatas patvirtintas elektroninės parduotuvės „Barbora“ darbuotojai, kuri dirba sostinės „Maxima bazėje“ esančiame prekių surinkimo centre. Nuo praėjusio pirmadienio darbuoja nedirba ir izoliuojasi namie, o teigiamas testo rezultatas buvo gautas sekmadienį.

Tenka apgailestauti, kad koronavirusas neaplenkė vienos iš mūsų darbuotojų. Darbuotoja jaučia peršalimo simptomus, tačiau bendra jos savijauta yra gera. Šiuo metu mūsų prioritetas yra šios darbuotojos sveikata bei kitų darbuotojų ir klientų saugumas“, – teigė Andrius Mikalauskas, „Barboros“ direktorius.

Liepos 27 d. darbuotoja pasijuto blogai, darbovietėje jai buvo pamatuota temperatūra ir darbuotoja išleista namo. Nustatyti keturi artimą kontaktą su darbuotoja turėję pamainos darbuotojai – jie iškart išsiųsti izoliuotis namuose. Profilaktiškai visiems pamainoms darbuotojams bus atlikti testai.

Barbora“ glaudžiai bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. „Maximos“ prekybos tinkle laikomasi griežtų higienos reikalavimų: kelis kartus per dieną dezinfekuojami paviršiai, vežimėliai ir krepšeliai dezinfekuojami po kiekvieno naudojimo, klientai prie įėjimų gali dezinfekuoti rankas ir naudotis vienkartinėmis pirštinėmis. Artimiausiu metu „Barbora“ taip pat dezinfekuos „Maxima bazėje“ esantį prekių surinkimo centrą ir jame esančią įrangą.

Šią savaitę „Barbora“ vėl grįžo prie karantino metu taikytų saugumo ir prevencijos priemonių. Ne tik grąžintos kaukės ir pirštinės darbuotojams, bet ir laikinai apribota galimybė klientams atsiskaityti už prekes tiesiogiai kurjeriui. Taip pat darbuotojams nurodyta laikytis saugaus 2 m atstumo. Imtis griežtesnių saugumo priemonių įmonę paskatino pradėjęs augti užsikrėtusiųjų koronavirusu šalyje skaičius.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: