Kino filmo"Suicide Squad" kadras

DC komiksuose Harley Quinn buvo svarbiausia herojė nuo Batman: The Animated Series laikų ir jau šį rugpjūtį jai pagaliau teko debiutuoti filme  „Savižudžių būrys“(„Suicide Squad“), o  jos vaidmenį atliko Margot Robbie. Kadangi aktorė pasirašė daugiaserijinį kontraktą, buvo tikimasi ir vėl ją išvysti tokiuose filmuose kaip „Savižudžių būrys 2“ arba „Batmanas“, priklausiantiems DC išpėstinei visatai. Tačiau, kolkas pranešama, kad Harley Quinn filmai dar statomi, o ji nebus reklamuojama kaip itin svarbi DC herojė. Holyvudo korespondentas teigia, kad šis filmas koncentruosis ne tik ties Harley Quinn, bet taip pat ties kitomis DC komiksų herojėmis.

Kalbama, kad filmas vadinsis „Gotham City Sirens“. Tačiau kas yra šios Sirenos? Jų pirmutinė ir vienintelė išvaizda atsirado iš Paul Dini komiksų. Trumpai tariant, Harley Quinn, nuodingoji Ivy ir Moteris-katė yra paskirtos į vieną komandą, kuri turi kovoti prieš sukčius farus, apsimetėlį Jokerį ir net prieš peiliais apsišarvavusius Kalėdų senelius. Tai nėra tipinis tamsus ir niūrus DC kyšis, filmas „Gotham City Sirens“ atsiskleidžia personažių galioje ir žaismingame jų požiūryje. Tikroji šou žvaigždė išsiskirianti iš šlykščiojo trejeto yra ši dinamiškoji herojų grupelė, taigi DC prisiėmė rimtą užduotį įtraukdami Nuodingąją Ivy ir Moterį-katę.

Koks bus filmo siužetas? Filmas turėtų kontcentruosis į tai kaip Sirenoms sekasi bendradarbiauti kartu, nepaisant įprasto komiksų siužeto, praturinto Moters-katės dingusios širdies paieškomis, nuodingosios Ivy ir Herley Quinn troškimu išsiaiškinti kas ištiesų slepiasi po Betmeno kauke. Nors DC Cinematic Universe kartais stinga gilumo, būtų puiku jei žiūrovai išvystų bendrą Nuodingosios Ivy ir Harley Quinn kovą.

suicide-squad-3

Kino filmo”Suicide Squad” kadras

Filmo kūrėjai turi rasti priežastį suvesti Sirenas kartu. DC turi keletą puikių istorijų apie Nuodingąją Ivy, verčiamą atlikti žmogžudystę; kovą tarp Moters-katės išprotėjusios sesers ir Sirenų; bei Harley Quinn įsilaužimą į Arkhamą, norint išlaisvinti Jokerį ir taip atsiskiriant nuo Sirenų. Iki filmo premjeros tai turėtų būti slepiama.

Su kokiomis kliūtimis Sirenoms galimai teks susidurti? Nenustebkite tarp herojų pamatę Talia al Ghul (paskutinį kartą matyta filme „The Dark Knight“), kuri kartu su Selina Kyle bijo Bruce Wayne, todėl tai lengvai nulemtų jos bendradarbiavimą su Harley ir grupe.

Dėl Betmeno ir Jokerio dalyvavimo kyla abejonių… nenorima, kad Sirenos būtų užtemdytos savo pačių filme.

Įdomesnis galėtų būti Hush, kovojantis su Sirenomis, jis yra pagarsėjęs kaip tas, kuris pavogė Moters-katės širdį. Komiksuose Hush, kartais apsimesdavo esąs Bruce Wayne, o vėliau dėl to ginčydavosi su Sirenomis. Tai galėtų išsirutulioti į puikų scenarijų, o Hush būtų grėsmingas priešas.

Taip pat skaitykite: TOP 10 superherojų filmų

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: