Instagram.com archyvo nuotr.

ĮSPĖJIMAS! Jokiu būdu nebandykite to pakartoti, tai pavojinga jūsų sveikatai bei gyvybei!

Ar kada nors susimąstėte, kokią žinutę siunčia jūsų paskelbta nuotrauka socialinėje erdvėje? Pasirodo, dažnai paskelbiamos nuotraukos turinys socialinėje erdvėje gali reikšti kažką svarbaus apie jūsų asmenybę.

Šiuolaikinis jaunimas vis dažniau stebina savo drąsa ir ryžtu. Nufotografuoti ekstremalią asmenukę sugeba ne kiekvienas, mat reikia nusiteikti maksimaliam adrenalino kiekiui, ir nebijoti susidurti su mirtimi.

Visame pasaulyje padidėjo mirčių vardan puikaus kadro mirtingumas, o viso to pagrindinės priežastys yra nuskendimas, sunkios traumos ir nukritimas iš pavojingo aukščio.

Faktai kalba patys už save. Praėjusiais metais nuo staigių, nepalnuotų mirčių mirė daugiau žmonių nei nuo ryklių išpuolių. Turistų lankomos vietos, tokios kaip Mumbajus, paskelbė nesaugias zonas turistams, kurias draudžiama peržengti. Netgi žinoma, kad Rusijos vyriausybė paskelbė punktus, kaip saugiai pasidaryti asmenukę. Rizikos ženklai, įstatymai ir maksimali 10 000 dolerių bauda už pažeidimą neatbaido adrenalino ištroškusių turistų.

21

Pastaruosius kelerius metus Hamiltono regionas, esantis JAV vadinamas pasaulio krioklių sostine. Ši lankytina vieta matė fotografų mėgėjų ir profesionalų srautą. “Instagram” paieškoje įvedus bet kurio regiono krioklius, pamatysite daugybę kojų, kabančių virš skardžio ir iš aukštai žiūrinčių į vandenį.

Nors rizikingos nuotraukos atkreipia daug dėmesio, daugybė susužalojusių ir žuvusiųjų turistų šioje teritorijoje sukelia tikrą sumaištį.

„Hamiltono parkų“ vadybininkė Kara Bunnas stengiasi įvesti kuo daugiau saugos priemonių, kad išvengtų sužalojimų ir mirčių.

„Tai tikrai nėra verta”, – sakė B. Bunnas apie žmones, kurie „Instagram” paskyroje talpina rizikingas gyvybei nuotraukas. „Aš net sulaikau kvėpavimą, kai stebiu, kaip šie žmonės fotografuojasi. Net jeigu esate tikrai patyręs keliautojas, jeigu padarysite vieną klaidingą žingsnį, jūs galite to gailėtis visą gyvenimą.“

Nepaisant šių labai akivaizdžių pavojų, nuotykių ieškotojai ir toliau atlieka didžiausią “Insta” nuotraukų talpinimą pavojingose ​​vietose tiek Hamiltono regione, tiek už jo ribų.

22

23

24

25

A post shared by Yulia (@_madeinsiberia_) on

A post shared by Rooftopping (@roof_topping) on

Taip pat skaitykite: TOP 10 įdomiausių „Instagram“ keliautojų – fotografų [FOTO]

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: