Erica Jennings pasitraukė iš „Eurovizijos“: „Nenoriu stovėti prieš komisiją“ [AUDIO]

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2018-01-08 02:36

Spausdinti | Komentarai

Dainininkė Erica Jennings pirmadienio rytą pranešė nedalyvausianti šių metų „Eurovizijos“ konkurse.

Dainininkei užkliuvo atrankos sistema, kurioje atlikėjams tenka išklausyti nemalonius ir nemandagius komisijos komentarus.

Anksčiau skelbusi apie savo planus dalyvauti konkurso atrankoje po ją papiktinusio komisijos elgesio šeštadienį per LRT rodyto renginio metu atlikėja paskelbė viešą pareiškimą:

Ilgai apie tai galvojau. Taip, turiu puikią dainą – mano nuoširdžia, bet patyrusia nuomone. “The Truth” man labai daug reiškia. Parašiau ją, kai laukiausi savo dukters, kuriai ką tik suėjo 7 mėnesiai. Tai ryški daina ir ji puikiai tinka Eurovizijai. Jeigu taip nesijausčiau, tikrai nebūčiau norėjusi dalyvauti šiame konkurse.

Bet aš nusprendžiau iš jo pasitraukti. Atvirai – tiesiog nebenoriu iš naujo veltis į tą žaidimą.

Aš esu patyrusi dainininkė. Jau dalyvavau Eurovizijoje, su savo daina, ir kiek pamenu, mums labai neblogai sekėsi. Ir vien nuo tos minties, kad man ir vėl, tarsi mokinukei reikėtų stovėti toje scenoje, klausytis komisijos komentarų, kyla nemalonūs jausmai. Sakau su visa pagarba, tačiau dauguma jų kur kas mažiau nei aš turi patirties Eurovizijoje, dainavime ar dainų kūrime.

Aš neprieštarauju komisijai iš esmės, pati esu buvusi jos nare. Tačiau nuoširdžiai manau, kad tas formatas turi gerbti kiekvieną jame dalyvaujantį.

Po šou naršiau Facebook, mačiau visų tų “ekspertų” komplimentus patiems sau už tai, kad atsikratė šiukšlių, atvirai sakė, ką galvojo, plekšnojo vienas kitam per nugara ir glostė savo ego. Kai dauguma jų niekada: a) nėra parašę dainos b) nėra parašę hito c) nėra net arti buvę pasirodymo Eurovizijoje. Negaliu atsistebėti jų tulžimi.

Kai aš vykau į Euroviziją, komisija irgi dalyvavo, tačiau verdiktas buvo priimtas be kamerų. Tu pristatei savo dainą ir viskas. Suprantu – tai televizija, reitingai, man visa tai priimtina.

Tačiau šis konkretus formatas nėra man. Siūlyčiau pagalvoti apie tai, kaip jį galima pagerinti.
Tikiuosi, kad komisijos nariai įvertins savo poziciją ir elgsis, kaip priklauso. Parodys konstruktyvią kritiką, empatiją ir supratingumą. Svarbu ne tik ką tu sakai, bet kaip tu tai sakai. Jei kas norite pabandyti dalyvauti su “The Truth” – prašom. Visiems dalyvaujantiems linkiu didžiausios sėkmės!

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt