© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Holivudo aktorė Sharon Stone (Šaron Stoun) išsirengė žurnalo “Harper’s Bazaar” organizuotai fotosesijai, būdama 57 metų.

Filmo “Esminis instinktas” žvaigždė virtinėje skoningų nespalvotų nuotraukų matoma be jokių drabužių, išskyrus “Bulgari” kaklo papuošalą ir dizainerio Jimmy Choo (Džimio Ču) sukurtus aukštakulnius batelius. Šios nuotraukos bus išspausdintos netrukus pasirodysiančiame “Harper’s Bazaar” rugsėjo numeryje.

Žurnalas taip pat paskelbs interviu su aktore, kuriame ji atvirai pasipasakojo apie savo meilės gyvenimą ir prisipažino, kad jos pasimatymai su vyrais dabar nedažni.

“Suprantu, kad mano užpakalis atrodo kaip blynų krūva, bet aš ir nesistengiu būti geriausiai atrodanti boba pasaulyje, – aiškino ji. – Vienu metu pradedi klausti savęs: “Kas iš tikrųjų yra seksualu? Tai ne vien tavo krūtų iškilumai. Tai reiškia dalyvauti, džiaugtis gyvenimu ir patikti sau pakankamai, kad pamėgtum su tavimi esantį žmogų.”

S.Stone pridūrė esanti įsitikinusi, kad stengtis gyventi praeitimi tikrai nėra seksualu.

“Jeigu tikėčiau, kad būti seksualia reiškia stengtis būti tokia, kokia buvau filmuodamasi “Esminiame instinkte”, tuomet mums visiems šiandien būtų sunku”, – aiškino aktorė, neslėpdama, kad ji džiaugiasi savo kūnu, koks jis dabar yra.

Iš tiesų ji mielai džiaugtųsi tuo su kitu žmogumi, bet Sh.Stone prisipažino “Harper’s Bazaar”, kad jos meilės ryšiai pastaruoju metu nebuvo itin sėkmingi.

“Manęs niekada nebekviečia į pasimatymus, – sakė ji. – Tai labai kvaila. Nežinau, ką man daryti. Pradedu atviriau flirtuoti, bet nemanau, kad vyrai suvokia, jog aš flirtuoju. Jie tiesiog galvoja: “Ak, kokia ji linksma!”

Sh.Stone pozavo apsinuoginusi žurnalui “Playboy” 1990 metais, stengdamasi įrodyti pramogų pramonei, kad ji gali būti seksuali.

Tos pastangos davė vaisių, nes po dvejų metų aktorė gavo kultinį biseksualios žudikės maniakės Ketrin Tramel vaidmenį “Esminiame instinkte”, kur vaidino kartu su Michaelu Douglasu (Maiklu Daglasu).

Prisimindama “Playboy” fotosesiją, Sh.Stone sakė, kad tai buvo apgalvotos pastangos sukurti sekso deivės įvaizdį.

“Visi sakydavo, kad nesu seksuali ir dėl to negalėsiu gauti darbo”, – aiškino ji.

Šiame interviu aktorė taip pat aiškino, kodėl ji labiau linkusi naudoti kosmetinius kūno užpildus, o ne plastinę chirurgiją, kad išliktų jaunatviškos išvaizdos.

Sh.Stone, kuri yra tokius užpildus gaminančios bendrovės “Restylane” atstove, taip pat naudoja tas medžiagas, kad paslėptų veido defektus, atsiradusius po 2001 metais patirto kraujo išsiliejimo į smegenų dangalus.

Tuomet aktorė devynias dienas išbuvo intensyviosios terapijos palatoje. Jai prireikė dar dvejų metų reabilitacijos, kad vėl išmoktų vaikščioti ir kalbėti.

Kalbėdama apie kūno užpildus, Sh.Stone, kuri yra trijų įsivaikintų sūnų motina, sakė “Harper’s Bazaar”: “Dabar labai įprasta, kad žmonės naudoja kūno užpildus – tai beveik kaip grožio terapija.”

“Užpildai dabar tapo kaip dažai blakstienoms. Ir tai daug geresnė alternatyva negu supjaustyti savo veidą ir galiausiai atrodyti taip, tarsi būtum įtraukta į vėjo tunelį”, – pridūrė ji.

Aktorė šiame interviu taip pat plačiai papasakojo apie savo pastangas grįžti prie įprasto gyvenimo po kraujo išsiliejimo.

Sh.Stone prisiminė, kad blogai jautėsi tris dienas, kol galiausiai buvo paguldyta į intensyviosios terapijos skyrių.

Tuojau po to ji prarado sąmonę, o dabar prisiminė baugius pokalbius su gydytoju po to, kai atsipeikėjo.

“Priėjęs gydytojas pasilenkė prie manęs. Paklausiau: “Ar aš mirštu?” Jis atsakė: “Jums smegenyse išsiliejo kraujas”, – pasakojo ji. – Pasakiau: “Turėčiau paskambinti savo mamai.” Jis atsakė: “Jūs teisi. Greitai galit prarasti gebėjimą kalbėti.”

Gydytojai nustatė, kad Sh.Stone plyšo stuburo arterija, kuriai sutvirtinti prireikė 22 platininių spiralių.

Pasakodama, kaip tas smūgis pakeitė jos gyvenimą, Sh.Stone pabrėžė: “Prireikė dvejų metų, kad mano kūnas atsigautų po patirto vidinio kraujavimo.”

“Atrodo, kad pasikeitė visa mano DNR. Mano smegenys nebėra įprastoje vietoje, pasikeitė mano kūno tipas ir netgi alergijos maistui yra kitokios”, – tvirtino ji.

Reabilitacija truko ilgai: prireikė kelių mėnesių, kad ji vėl pradėtų jausti vieną koją. Regėjimas taip pat pablogėjo ir neatsikūrė kelerius metus. Sh.Stone taip pat prireikė logopedo terapijos, nes po kraujo išsiliejimo ji pradėjo mikčioti.

Tačiau aktorė teigia, kad po tų išgyvenimų ji tapo “emociškai protingesnė”.

“Nusprendžiau uoliai dirbti, kad atverčiau kitas savo proto dalis, – sakė ji. – Dabar esu stipresnė. Galiu būti šiurkščiai tiesmuka.”

“Tai baugina žmones, bet manau, kad tai ne mano problema”, – Sh.Stone pridūrė juokdamasi.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: