Jeanas-Michelis Jarre’as pradėjo gastroles Europoje!

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-10-05 08:15

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Lapkričio 3 d. vienintelį koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune surengsiantis Jeanas-Michelis Jarre‘as pradėjo koncertines gastroles Europoje. Elektroninės muzikos ikona vakar (spalio 4 d.) Kardifo mieste (Jungtinė Karalystė) surengė įspūdingą šou, kuriuo startavo „Electronica Tour“ gastrolių dalis Europoje.

„Pirmojo koncerto Kardife publika buvo nuostabi! Man labai patiko! Esu laimingas, kad savo gastroles Europoje pradėjau čia, Didžiojoje Britanijoje“, – žiūrovams dėkojo legendinis elektroninės muzikos atlikėjas. Šiandien (spalio 5 d.) J.M.Jarre‘as vyksta į kitą D.Britanijos miestą Braitoną. Visi bilietai į čia vykstantį koncertą buvo išpirkti iki renginio likus daugiau nei mėnesiui.

Sensacingai turą pradėjusio J.M.Jarre‘o nepakartojamus šou taip pat galės pamatyti atlikėjo gerbėjai Airijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Makedonijoje, Slovėnijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose ir Lietuvoje. „Žalgirio“ arenoje Kaune žymusis atlikėjas koncertuos jau lapkričio 3 d.

Jean-Michel Jarre‘o šou pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis Passenger ir sero Eltono Johno pasirodymus, Kaune – populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.

Bilietus į J.M.Jarre‘o šou „Žalgirio“ arenoje Kaune galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

2

3

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt