Vaizdo įrašo stop kadras

Respublikinėje Šiaulių ligoninėje susibūrusi „Karščiavimo klinikos“ komanda į pagalbą kviečia visus Šiaurės Lietuvoje gyvenančius ir padėti atlaikyti koronaviruso pandemiją galinčius gydytojus, slaugytojus, sveikatos mokslų studentus.

Siekdami užtikrinti centriniuose ligoninės padaliniuose esančių žmonių saugumą, Šiaulių medikai nori atskirti karščiuojančius ir kvėpavimo takų infekcijos požymiais besiskundžiančius pacientus nuo bendro srauto, koncentruoti kompetenciją ir resursus.

Šiaulių ligoninės kolektyvas kolegoms siunčia vaizdo kvietimą ir kviečia pildyti anketą.

O visiems gyventojams medikai turi kitą žinią.

„Vakar diena buvo nešalta, šiandien panašu, kad temperatūra vėl auga. Todėl prašymas jums – jūs turite atvėsti. Kuo mažiau eikite iš namų, jeigu to nereikia. Venkite masinių susibūrimų, pasirūpinkite savo vyresniaisiais ir sergančiais žmonėmis, o mes pasirūpinsime jumis“, – vaizdo įraše kviečia medikai, o ligoninėje tvyrančią atmosferą iliustruoja trumpa Lietuvos eurovizinės vilties – grupės „The Roop“ dainos „On Fire“ versija.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: