Organizatorių archyvo nuotr.

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, nuo kitų metų kovo 26 d. dukart per savaitę, trečiadieniais ir sekmadieniais, iš Vilniaus skraidins į antrą pagal dydį Švedijos miestą, pagrindinį šalies jūrų uostą Geteborgą. Nuolat augantis skrydžių iš Lietuvos tinklas 2016-aisiais jau pasipildė skrydžiais į Barį, Grenoblį, Nicą, Reikjaviką ir Varšuvą, tad Geteborgas – jau 6-oji šių metų nauja kryptis iš Lietuvos.

„2016-ieji Lietuvoje buvo įsimintini metai „Wizz Air“: atšventėme savo 5-erių metų veiklos Vilniuje sukaktį, pradėjome veiklą dar dviejuose Lietuvos oro uostuose Kaune ir Palangoje, o savo skrydžių tinklą praplėtėme patraukliomis kryptimis. Tačiau tai ne pabaiga, džiugu, kad turime dar daugiau gerų žinių – pradėsime vykdyti skrydžius iš Vilniaus į Geteborgą, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Esame tikri, kad mūsų keleiviai įvertins susisiekimą su antru pagal dydį Švedijos miestu žemų sąnaudų skrydžiais, o šis maršrutas bus toks pat populiarus, kaip ir kiti 29, esantys Lietuvos skrydžių tinkle. Mūsų įgula jau nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti pakilusius trapu į „Airbus A320“ orlaivį, skrydžiui į Geteborgą.“

„Aviakompanija „Wizz Air“ šiemet džiugino keleivius skelbdama naujas kryptis iš visų trijų Lietuvos oro uostų, smagu, kad metams baigiantis sulaukėme dar naujienų. Skandinavija – viena iš prioritetinių šalies rinkų, susisiekimas su ja oru itin svarbus tiek šalies ekonomikai, tiek turizmui vystyti. Tikimės, kad naujasis maršrutas Vilnius–Geteborgas pagelbės tiek verslininkams, tiek turistams dar patogiau keliauti tarp Lietuvos ir Švedijos”, – sako Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Vilniaus oro uosto tako rekonstrukcijos metu, 2017 m. nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 15 d., visi „Wizz Air“ skrydžiai, įskaitant ir naująjį į Geteborgą, bus vykdomi iš Kauno oro uosto.

Bilietus naujuoju Vilnius–Geteborgas maršrutu jau galima įsigyti wizzair.com svetainėje, bilietų kaina – nuo 14,99 eurų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: