Pexels.com archyvo nuotr.

Odos senėjimas yra vienas iš tų požymių, kuris gali atsirasti net ir pakankamai jauniems žmonėms. Raukšlių atsiradimą skatina labai daug aplinkos veiksnių, tad natūralu, kad šiuo metu ir jų šalinimui pasitelkiamos vis naujesnės priemonės. Biorevitalizacija (Vilniuje) yra ypač populiarus būdas pagerinti odos būklę taip, jog ji vėl atrodytų jauna ir gyvybinga. Ši procedūra yra ypač saugi ir pakankami nebrangi, o pats procedūrų skaičius tikrai daugelį verčia atmesti visas abejones.

Kuo ypatinga biorevitalizacijos procedūra?

Šią procedūrą apibūdinti yra labai paprasta – tai būdas pagerinti odos išvaizdą į problemines vietas sušvirkščiant hialurono injekcijas. Tai medžiaga, kuri tiesiogiai atsakinga už odos būklę – jos senėjimo spartėjimą, spalvą, stangrumą ir t.t. Žmogaus organizmas pats gamina haliurno rūgštį, tačiau dėl tam tikrų veiksnių, šios medžiagos gamyba gali sulėtėti. Senėjimas yra viena iš priežasčių, kodėl mažėja šios medžiagos gamyba.

Biorevitalizacijos būdu į norimas odos vietas plonytėmis adatomis suleidžiama sintetinė hialurono rūgštis. Tad, jau pirmosios procedūros metu galima matyti efektą. Dažniausiai iškarto išsilygina smulkios raukšlės. Geriausia tai, kad tokių procedūrų kiekis nėra didelis. Norint pagerinti tam tikras odos sritis, įprastai suleidžiamos trys ar keturios injekcijos. Aišku, kiekviena jų atliekama tam tikrais periodais. Gydytojai, atsižvelgę į jūsų problemą ir norus, parinks reikalingą procedūrų skaičių ir nustatys kokiais laiko intervalais teks atlikti šią procedūrą. Bet, kaip jau minėta, įprastai procedūrų skaičius ribojamas iki keturių.

Biorevitalizacijos paslaugos Vilniuje.

Kaip pradeda gerėti odos būklė?

Ši procedūra padeda ne tik iš karto pagerinti odos estetiką, bet taip pat pradeda skatinti paties žmogaus hialurono rūgšties gamybą. Jau po pirmos injekcijos pacientas gali matyti efektą. Po pirmosios injekcijos prasideda natūralus haliurono rūgšties gaminimas. Po viso kurso jūsų oda ima švytėti ir atgauti ankstesnę būklę, kuri leidžia mėgautis jaunyste.

Kai baigiamas visas kursas, paciento odos būklė gerėja ne tik dėl to, kad paskatinamas haliurono rūgšties gaminimas, bet taip pat pagerėja odos funkcijos. Tai reiškia, kad organizmas ją labiau aprūpina vandeniu bei kitomis medžiagomis, pradeda veikti tam tikros sintezės, kurios odą dar labiau išlygina, pageriną jos spalvą bei stangrumą.

Kokie veiksniai skatina odos būklės blogėjimą?

Kalbant apie dažniausiai pasitaikančias priežastis, kurios nulemia odos būklės prastėjimą, reikėtų išskirti stresą ir nepilnavertę mitybą. Stresas ne tik kenkia odos būklei, bet ir žaloja visą organizmą. Streso padariniai pirmiausia matomi ant odos. Kas liečia mitybą, labai svarbu pabrėžti, kad netinkamai maitinantis odos būklė keičiasi kardinaliai. Pastebimas ne tik greitesnis senėjimas, bet ir kiti pakitimai, tokie kaip – bėrimas, odos darinių susidarymas, odos sausėjimas ir t.t.

Jeigu norite, kad jūsų oda kuo ilgiau būtų švytinti, tuomet pirmiausia siūloma atsikratyti veiksnių, kurie labiausiai jai kenkia, nes biorevitalizacija gali ir nepadėti, jeigu kalba eina apie norimą ilgalaikį rezultatą.

Užsakymo Nr. KMC210218

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: