Vaikystėje kiekvienas susiduriame su animaciniais filmais ir jų herojais. Vieni populiariausių žinoma „The Walt Disney Company“ kuriami personažai. Juk visi nesunkiai gali atpažinti pelenę, kuri pametė savo kurpaitę ar tai gražuolę, kuri įsimylėjo pabaisą. Pasirodo, kad animacinių filmukų veikėjus galima sutikti ne tik sau įprastose pasakose, bet ir žymiuose kino filmuose.

Isaiah Stephens naujos kartos iliustruotojas, ieško įdomesnių būdų nustebinti ne tik patį save, bet ir aplinkinius savo unikalumu, išskirtiniais iššūkiais ir naujomis idėjomis. Daugelis jo iliustracijų yra publikuojamos žurnaluose, skrajutėse. Taip pat per savo karjerą Isaiah sukūrė ne vieną knygos viršelį. Vienas iš labiausiai populiarių tai „Bado žaidynės“. Taip pat jis nestokoja minčių parašyti knygą apie save ir savo kūrybą, nes akivaizdu, kad šis menininkas turi savitą stilių ir braižą.

Disney princess 2

Viena iš jo idėjų – tai Disney animacinių filmų herojai žinomų filmų scenose. Iš tokių filmų kaip Titanikas ar Volstryto Vilkas. Filmai geri ne tik savo aktoriais, bet ir siužetine linija. Filmo scenos būna detaliai išanalizuotos, galime iš karto atpažinti originalų kūrinį. Taigi, animaciniai herojai pasakoja tą pačią istoriją tik herojai čia iš „kito pasaulio“

Disney princess 10

Pats iliustruotojas turi savo asmenį puslapį, kuriame kelia ne tik Disney personažus kitokiame amplua, bet ir per savo skaitmeninius piešinius jis kalba apie visuomenei esamus standartus ir net apie problemas su kuriomis tenka susidurti dažnam. Juk menas ir yra tokia saviraiškos forma, kuriame galima kalbėti tyliai arba su dideliu trenksmu. 

Disney princess 8

Toks iliustruotojas, kaip Isaiah Stephens leidžia ne tik mums suprasti, bet ir suvokti, kad menas yra labai platus ir jį visi gali savaip interpretuoti. Tai kalba, kuria galima pasakyti daug daugiau negu paprastais žodžiais. Ir nebūtinai ta kalba turi visiems patikti. Juk visada būna tokių, kurie stoja į dvi puses: už ir prieš. Svarbiausia yra kokią pusę atstovauji pats.

Disney princess 4

Disney princess 3

Disney princess 7

Disney princess 9

Disney princess 11

Disney princess 12

Disney princess 14

Disney princess 15

Disney princess 17

Disney princess 18

Disney princess 20

Disney princess 21

Disney princess 22

Disney princess 23

Disney princess 26

Disney princess 28

Disney princess 30

Disney princess 31

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: