Yra žmonių, kurie visą gyvenimą ieško sielos dvynio, su kuriuo galėtų dalintis slapčiausiomis savo mintimis, o yra tokių, kurie mėgsta būti nepriklausomi ir ilgus pokalbius iškeičia į vienatvę. Bet ką daryti, jei nepaisant tavo norų, tu turi susitaikyti, kad niekada gyvenime, nei sekundei nebūsi vienas?

Būtent su tokiu gyvenimu, nuo pat gimimo, turėjo susidurti Amerikoje, Minesotos valstijoje, 1990 m. pasaulį išvydusios Siamo dvynės Abigailė ir Britanė Hensel, turinčios dvi galvas, dvi skirtingas asmenybes, ir tik vieną kūną.

Dėl savo išskirtinės išvaizdos, sesės dvynės dar vaikystėje patraukė žurnalistų dėmesį, kurie nuolat kvietė jas į įvairiausias laidas, bei prašė papozuoti žurnalo viršeliams, arba duoti dar vieną interviu, bandydami daugiau sužinoti apie seserų gyvenimą. Šioms išskirtinėms merginoms, kadaise neatsispyrė ir legendinė Oprah Winfrey, kuri, dar tuo metu šešiametes mergaites pakvietė į savo laidą. O būdamos 16, merginos sutiko įsileisti TLC televiziją į savo namus, ir savo gyvenimą paversti realybės šou, kuris užkariavo daugybės amerikiečių širdis.

11

Britanė ir Abilgailė – dvi skirtingos asmenybės, turinčios skirtingus pomėgius ir norus, o tai reiškia, kad neretai, vienai arba kitai reikia susitaikyti su erzinančiais kitos dvynės norais, pavyzdžiui: Britanė dievina kates, o Abigailė jų nekenčia, Britanė tik iš dalies pakenčia vandenį, o Abigailė jame galėtų mirkti visą dieną ir t.t.

12

Nesutaria merginos ir rūbų atžvilgiu – labai sunku rasti drabužius, kurie atspindėtų abiejų seserų individualumą. Žinoma, net dvi pačios skirtingiausios asmenybės, visuomet turi bent kelis panašumus. Ne išimti ir šios dvynės, kurios dievina groti įvairiais instrumentais, žaisti boulingą ir tinklinį.

13

Nors sesės dalinasi vienu kūnu, tačiau įdomu tai, kad abi jos turi atskirus vidinius kūno organus, tokius kaip širdis, skrandis, plaučiai, bei stuburas. Būtent dėl skirtingų stuburų, kurie turi atskiras nervines sistemas, abi sesės kontroliuoja tik savo kūno pusę – Abigailei priklauso dešinioji ranka ir koja, o Britanei – kairioji ranka ir koja. Tai reiškia, kad dvynėms prireikė nemažai laiko ir pastangų išmokti natūralios kūno judesių sinchronizacijos, kad galėtų vaikščioti, plaukti, vairuoti ar tiesiog suploti rankomis. Taip pat, dėl atskirų vidinių organų, merginos neretai serga po vieną, o valgyti ir miegoti ne visada nori tuo pačiu metu.

14

Vis dėl to, vienas keisčiausių dalykų, stebint šias dvynes, yra visai ne jų išvaizda, o nuolatinis kalbėjimas kartu, choru. Visus sakinius jos pradeda kartu, vienodais žodžiais, vėliau kažkuri nutyla ir leidžia kalbėti sesei, tačiau jau po keleto žodžių vėl prisijungia – neįtikėtina suprasti, kad dviejose skirtingose smegenyse, mintys ir žodžiai dėliojasi beveik lygiai taip pat. Pačios merginos, didžiuojasi savo intuicija, kurią vadina „dvyntuicija“, nes jos pagalba ne tik užbaigia viena kitos sakinius, bet ir nesikalbėdamos gali rašyti elektroninius laiškus, važiuoti dviračiu ar groti pianinu.

15

Jau nuo vaikystės pasižymėjusios charizmatiškumu, merginos pakankamai lengvai susirasdavo naujų draugų, o mokykloje buvo labai populiarios. Tačiau pamokose, joms sekėsi skirtingai. Abigailė visuomet buvo „tiksliukė“, o Britanė – svajoklė rašytoja, dievinusi literatūros ir menų pamokas. Nepaisant skirtumų, baigusios mokyklą, merginos įstojo į Bethelo Universitetą, kuriame, 2012 metais, abi baigė švietimo ir ugdymo specialybę, o šiuo metu dirba matematikos mokytojomis vienoje iš Minesotos vidurinių mokyklų.

16

Įdomu ir tai, kad teisiškai šios Siamo dvynės, turinčios vieną kūną, pripažintos dviem skirtingais asmenimis, kurie turi skirtingus pasus, perka atskirus bilietus einant į koncertą ar teatrą, bei privalo išsilaikyti du vairavimo egzaminus, tam kad gautų automobilio vairavimui reikalingas teises. Vienintelis bilietas, kurį merginos perka tik vieną – lėktuvo.

19

Nepaisant visų patiriamų sunkumų, keistų praeivių žvilgsnių ir užgauliojimų, Abigailė ir Britanė teigia, kad niekada net nesvarstė apie išsiskyrimą chirurginiu būdu, nes žino, kad po jo gali neišgyventi, arba abi likti prikaustytos prie neįgaliųjų vežimėlio. Taip pat, šiuo metu 27-erių metų merginos, svajoja kada nors ištekėti ir susilaukti vaikų, nes, pasak jas stebinčių medikų, jokios medicininės priežasties, trukdančios tai padaryti – nėra.

20

Taip pat skaitykite: Ekstremalios, soc. tinklams skirtos nuotraukos, gali baigtis mirtimi [FOTO]

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: