Vienas iš populiariausių ir juokingiausių kino personažų slapta grįžta į eterį. Dar praeitą mėnesį socialinėje erdvėje pastebėtas Saša Baronas Cohenas Los Andžele įkūnijantis Kazachstano žurnalistą Boratą. O dabar jau žinoma, kad naujoji filmo dalis, kuri slaptai filmuota karantino metu, baigta ir paruošta žiūrovams.

Visai neseniai internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip Baronas Cohenas persirengęs garsiausiu jo personažu – Boratu, važiuoja pikapu. Nors per daugelį metų Boratas pasirodydavo tik retkarčiais dabar galima matyti, kad jis turi paruošęs dar vieną, itin slaptą filmo pratęsimą.

Kitais naujais duomenimis pranešama, kad Baronas Cohenas pastebėtas persirengęs personažu Vašingtone. Buvęs Niujorko meras Rudolfas Guiliani atskleidė, kad jis buvo vienas iš Barono išdaigos objektų. Nors meras minėjo, kad kai kurie Sašos Barono Coheno filmai jam patiko, nes jis pas lankėsi Kazachstane, tačiau šios išdaigos iš pradžių nesuprato ir iškvietė policiją. Vėliau R.Guiliani didžiavosi, kad Baronui Cohenui nepavyko jo apgauti.

Pirmąją filmo dalį ,,Boratas. Kaip šaunusis Kazachstano žurnalistas Amerikoj patirtį graibstė“ filmuoti buvo paprasčiau, nes dar niekas nepažinojo jo, o šiai dienai, nufilmuoti antrąją dalį kur kas sunkiau. Dabar visi atpažįsta Kazachstano žurnalistą, vien dėl to Boratui tenka viską atlikti slaptai ir gudriai.

Dar seniau paklaustas filmo herojus apie tai, ar bus nauja filmo dalis, Baronas Cohenas pasakė, kad tai neįmanoma, nes visi to tikisi. Galbūt, tai tik buvo visų dėmesio nukreipimas, palengvinantis antrosios filmo dalies kūrimui.

Nors žinios apie naująją filmo dalį atskleistos neseniai, tačiau mes jau žinome koks bus šios dalies pavadinimas. Kaip ir galėjome tikėtis, jis juokingai ilgas – „Boratas: pornografinės beždžionės dovana premjero pavaduotojui Michailui Pencui, kad būtų naudinga neseniai sumažėjusiai Kazachstano tautai ‘‘.

Filmo pavadinimas aiškiai primena, kad viceprezidentas Maikas Pencas bus didžiojo filmo humoro taikinys ir patvirtina, kad jis turi ryšių su Rusija, todėl filme vadinamas Michailu Pencu, o vietoj viceprezidento jam suteikiamas Rusijos vicepremjero titulas.

Vienais duomenimis teigiamas, kad filmas daug dėmesio skirs Pasaulinei pandemijai ir Donaldo Trampo santykiams su Jeffrey Epsteinu.

Pirmasis filmas buvo kritinis ir komercinis hitas, už kurį visame pasaulyje buvo paimta 262 mln. JAV dolerių. Jis pelnė „Auksinį gaublį“ Baronui Cohenui ir „Oskaro“ nominaciją už scenarijų. 2009 metais šis filmas buvo paskelbtas antru geriausiu praėjusio amžiaus dešimtmečio filmu.

Šiai dienai nėra jokių žinių, kas moka už filmo tęsinį, tačiau gerbėjai jo nekantriai laukia ir tikisi, kad jis atitrauks nuo minčių apie šių laikų pandemiją ir leis pasinerti į juoku užburiančią akimirką.

Filmas „Boratas 2“ jau buvo atskleistas ribotai auditorijai, o tai tik įrodo, kad išleidimo data gali būti labai arti. Vieni žmonės teigia, kad filmas dienos šviesą išvys prieš pat lapkričio mėnesio rinkimus, siekdamas paskatinti jaunus rinkėjus rinkti atsakingai. Todėl lieka kantriai laukti ir tikėtis, kad filmas mūsų ekranus pasieks labai greitai.

Taip pat skaitykite: 50 komedijų, kurias būtina pamatyti per savo gyvenimą

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: