Kenas Kelleheris – amerikiečių skulptorius, po meno studijų Alfredo universitete dirbęs „Hudson Studio“. Prieš tapdamas kūrybiniu reklamos direktoriumi, jis sukūrė keletą didelių abstrakčių skulptūrų serijų, kurios buvo parduotos privačioms kolekcijoms.

Praėjus dvidešimčiai metų, Kenas nustebino pasaulį kurdamas milžiniškas, ryškias skulptūras, esančias ne tik muziejų salėse, bet ir įvairiose miestų aikštėse ir erdvėse. Jis kuria atvaizdus futuristiniams meninių kūrinių eskizams ir naudodamas skaitmenines technologijas, pateikia jas įvairiose viešose vietose.

Mano sukurti projektai, dizainai bus įgyvendinami ir fizine forma. Bendradarbiauju su geriausiais pasaulio gamintojais, kad galėčiau sukurti ir įdiegti skulptūras bet kokioje vietoje.“ – teigia Kenas Kelleris.

Menininkui skulptūra yra nuolatinis dialogas tarp šviesos ir šešėlio, laiko ir erdvės. Šiame procese Kenas sukuria šviesias geometrines figūras, tada jas ištempia, todėl skulptūra įgyja neįprastus futuristinius kontūrus.

Kūrėjas sujungė savo žinias su UX dizaino meistriškumu, kad sukurtų hiper – realistines viešosios skulptūros projekcijas. Kelleheris suteikia laisvę savo vaizduotei, visur – šiuolaikinės skulptūros – nuo gyvybingos Venecijos aikštės iki minimalistinio interjero. Dirbdamas su įvairiomis serijomis jis gamina trimačius vaizdus, ​​kurie leidžia pažvelgti į meno kūrinius, galinčius papuošti bet kokią aplinką.

A12

Pasak Keno Kelleherio: „Šiandien yra technologijų, kurios iki šiol neegzistavo. Kuriami nauji keliai ir inovacijos. Mano modeliai gali būti naudojami naujoje aplinkoje ir naujoje vietoje. Galiu juos projektuoti kaip hologramas kultūrinių renginių metu, juos galima naudoti VR, arba jie gali būti atspausdinti 3D technologijomis. “

A13

Pritaikius naujas technologijas, Kelleheris praplečia savo kaip menininko galimybes. Jo skulptūros savo virtualioje formoje leidžia atskleisti bei išlaisvinti vaizduotę. Dabar, kai šie vaizdai saulaukė pakankamo susidomėjimo bei teigiamo visuomenės atsako, Kelleheris buvo pakviestas pristatyti savo idėjas Italijoje ir Portugalijoje. Jis taip pat gavo darbo pasiūlymus Omano oro uoste ir „Nike” pakvietė sukurti papildomą realybės įrenginį būsimam renginiui. Lėtai, bet užtikrintai Kelleheris vienija virtualius ir fizinius pasaulius.

A14

A15

A16

A17

A18

A19

A20

A21

Taip pat skaitykite: Povandeninės fotografijos atrodo kaip dramatiški Baroko stiliaus paveikslai [FOTO]

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: