Filmo Commando (1985) scena.

Įpusėjus karantinui, reikalai gali pasisukti šiek tiek pašėlusia kryptimi. Paplitus Getty muziejaus iššūkiui, kuris skatina žmones atkurti žymių paveikslų vaizdus namų sąlygomis, pora iš Vengrijos, Fanni Kovács ir Norbertas Hosszú, galybę laisvo laiko nusprendė išnaudoti atvaizduodami legendinių filmų scenas naudodami viską, ką randa namie.

Pora pasidalijo savo interpretacijomis iš tokių gerai žinomų blokbasterių kaip „Žmogus su randu“, „Bulvarinis skaitalas“, „Vyrai juodais drabužiais“, „Aukštyn“ ir daugelio kitų. Šioje fotografijų serijoje atsiskleidžia Fani ir Norberto kūrybiškumas bei gebėjimas panaudoti tinkamame kontekste panaudoti ir pačius kasdieniškiausius daiktus.

Tai ypač akivaizdu atkartotoje scenoje iš „Geležinio Žmogaus“, kurioje Peper padeda Toniui pakeisti jo krūtinėje esantį energijos šaltinį. Kad atkurtų momentą, kai Peper kiša ranką š Tonio krūtinėje žiojinčią metalinę skylę, kūrybingoji pora panaudojo tuščią skardinę. Šis efektas, būdamas mažo biudžeto dalimi, puikiai suveikia, ir nesunku nuotraukoje atpažinti „Geležinį Žmogų“ su humoro krisleliu, kurį prideda būtent minėtoji skardinė.

Fanni ir Norbert darbai sustojo dėl COVID-19 pandemijos. Norėdami išlikti pozityvūs šiuo gana sudėtingu laikotarpiu, pora įkvėpimo sėmėsi iš savo meilės filmams, todėl nusprendė atiduoti duoklę mėgstamiausiems kino kūriniams. Taip pat jiems nekilo didesnių problemų rekvizito, kadangi, namie jiedu turėjo pakankamai įvairių kostiumų, aksesuarų ir kitokių daiktų, kurie padėjo filmų scenas prikelti gyvenimui.

Taip pat skaitykite: TOP 10 nauji dėmesį kaustantys serialai

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: