Gayla Thompson nuotr.

Gayla Thompson yra Nešvilije dirbanti fotografė, kuri specializuojasi vaikų ir vestuvių fotografijoje. Savo tinklapyje ji taip pat teigia, kad dirba ir su „miegamojo“ stiliaus fotosesijomis (šio stiliaus nuotraukos yra pakankamai romantiškos ir intymios, dažniausiai skirtos nuotraukos modeliui ir jų antrosioms pusėms).

Jos naujausia fotosesija su jos vyru šaiposi iš „moliūgo užpakaliuko“ mados, kuri dažniausiai vaizduoja vaikus su moliūgais dengiančiais, ar tiesiog dažais išpieštais ant jų užpakalių.

Jos vyras dalyvavo keliose „dudeoir“ pramintose fotosesijoje, kurias fotografė paskelbė „Instagram“ paskyroje.

Nuo latte kavos iki keptų skanumynų, spalis visada signalizuoja moliūgų tematikos ataką. Ir štai sutuoktinių pora įneša šiek tiek aštrumo į rudenį, su savo „dudeoir“ stiliaus fotosesija.

Kaimiškose, derliaus nuėmimo tematikos kadruose, kurie fotografuoti vidury laukų, Nešvilyje dirbanti fotografė Gayla Thompson užfiksavo savo vyrą Ryaną pozuojantį tik su keliais išradingai padėtais moliūgais tam, kad šie saugotų jo grožybes.

32

Pozuodamas kamerai fotografės vyras atrodė visiškai atsipalaidavęs, turėdamas tik kelis skirtingo dydžio moliūgus apsaugoti savo kuklumui.

Tai nėra pirmas kartas ši moteris iš Tenesio valstijos naudoja savo vyrą kaip modelį.

Jeigu kada nors „Instagrame“ ieškojote žymos #pumpkinbutt, turbūt žinote, kad ten dažniausiai randami vaikai, net patys to nežinodami pozuojantys su moliūgais, meniškai padėtais ar išpieštais ant jų užpakaliukų.

37

Bet ši pora atrodo laiminga galėdama sujungti dvi interneto madas į vieną. Savo Facebook paskyroje ši laiminga žmona rašė „jis mano moliūgo užpakaliukas!“ ir vadino savo vyrą labai pakančiu.

35

41

42

44

45

99

Taip pat skaitykite: Siaubingos išvaizdos idėjos skirtos sužavėti visus per Heloviną [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: