© FB "Pieno lazeriai" paskyros nuotr.

Kaip visada jaunatviška, beveik niekada neleidžianti pabėgti šypsenai nuo savo veido, atlikėja Giedrė pristato naujausią savo kūrinį – „Spalvota migla“. Talentinga daininikė sistemingai džiugina melomanų ausis naujomis dainomis, o balandžio 29-ąją dieną Vilniuje Šv.Kotrynos bažnyčioje pristatys ir savo debiutinį, solinį, muzikinį albumą.

„Muzikuoju jau 18 metų, per juos buvo išleista daugybė muzikinių plokštelių, tačiau dabar, manau, atėjo mano laikas visiems pateikti solinį ir išbrandintą albumą“, – sako Giedrė.

Pristatydama naują kūrinį, dainininkė pamini, jog „Spalvota migla“ atspindi labai gražią ir jausmingą įsimylėjimo pakopą.

„Man visada miela apdainuoti tą gražiausią, kupiną aistros ir atsidavimo, dviejų žmonių įsimylėjimo etapą. Juk viskas taip išgyventa, tiek patirta ir galiausiai sistemingai sudėliota muzikoje. Tai – įvairiaspalvėm spalvom nutapyta dviejų žmonių pradžia, kai viskas, rodos, iš pradžių yra matoma pro rožinius akinius“, – jausmingai pasakoja atlikėja.

Giedrė neslepia, kad visa tai ką ji yra sukūrusi, parašiusi, išleidusi yra perleidusi per savo jausmų ir išgyvenimų prizmę, todėl naujoje dainoje, kaip sako pati Giedrė: „Šiame kūrinyje aš irgi drąsiai užsidedu rožinius akinius“.

Turinti platų savo klausytojų ratą, dainininkė visada pagalvoja ne tik apie garsą, bet ir apie vaizdą, todėl pristatydama naują kūrinį, moteris pasirinko labai įdomų pristatymo konceptą.

„Labai populiariu, pristatant kūrinį pateikti jį vizualiai. Dažniausiai tai būna nuotraukos, naujos fotosesijos pristatymai ir pan., o aš pasirinkau gyvą nuotrauką. Su emocijomis, veido išraškomis ir natūralumu“, – tvirtina atlikėja.

Giedrės Kilčiauskienes koncerte – debiutinio albumo „Optinė apgaulė“ pristatymas. Koncertas vyks balandžio 29 dieną Vilnius Šv.Kotrynos bažnyčioje. Koncerto pradžia: 19 val. Bilietais prekiauja : www.tiketa.lt

Išgirsk į įvertink Giedrės „Spalvotą miglą“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: