Organizatorių archyvo nuotr.

Karšta naujiena: per keturias dienas Lietuvoje atidaryta net 1 000 naujų „Lidl“ parduotuvių! Tiesa, šįkart jos – virtualios. Mažieji šalies gyventojai aktyviai naudoja birželio 8-ąją Lietuvoje startavusią nemokamą „Lidl“ mobiliąją programėlę – lavinamąjį žaidimą vaikams lietuvių kalba „My Lidl shop“.

Ką tik vienerių metų veiklos Lietuvoje sukaktį atšventusi bendrovė „Lidl Lietuva“ – šalies prekybos sektoriaus lyderė socialiniuose tinkluose. Bendrovė tęsia aktyvią plėtrą ne tik statydama naujas parduotuves įvairiuose šalies miestuose, bet ir kviesdama mokyklinio amžiaus vaikus išbandyti nemokamą žaidimą „My Lidl shop“.

Žaidimas „My Lidl shop“ skatina pasitelkti kūrybiškumą bei vaizduotę. „Viskas – kaip realiame versle: įsirengi prekyvietę, gražiai išdėlioji prekes ir lauki pirmųjų pirkėjų, – sakė Agnė Gaižauskienė, UAB „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė. – Šiuo metu mažieji „Lidl“ kūrėjai turi galimybę įveikti tris lygius, kurių kiekvienas pateikia vis naujų iššūkių ir užduočių. Vystant programėlę, joje atsiras dar daugiau lygių – norime, kad žaidimas augtų drauge su savo vartotojais.“

Virtualus žaidimas skatina perprasti prekybos veiklos pagrindus, be to, turi ir interaktyvių elementų – pavyzdžiui, norėdami įgyti papildomų taškų, žaidėjai turi apsilankyti tikroje „Lidl“ parduotuvėje ir nuskaityti programėlėje nurodytų prekių brūkšninius kodus.

Mobilioji programėlė „My Lidl shop“ prieinama mobiliuosiuose telefonuose ir planšetėse su „Android“ bei „iOS“ operacinėmis sistemomis. Parsisiųsti ją galima programėlių parduotuvėse „Google Play“ ir „App Store“. Daugiau informacijos apie žaidimą – interneto svetainėje www.lidl.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: