Paaiškėjo, kas vadovaus agentūrai „Kaunas IN“

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-12-19 11:22

Spausdinti | Komentarai

Už Kauno miesto tarptautinę rinkodarą, užsienio investicijų ir turistų pritraukimą atsakingos  agentūros „Kaunas IN“ vadovo paieškos baigėsi. Naujai įkurtos įstaigos direktore tapo 17 metų rinkodaros srityje dirbanti Ugnė Urniežiūtė.

„Daugiau nei dešimt metų dirbau Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovėje, iš jų septynerius metus – marketingo ir pardavimų direktore. Tiesioginis mano darbo tikslas buvo investuotojų pritraukimas. Šio tikslo siekiau drauge su komanda kurdama investicijų pritraukimo strategiją, pristatydama Kauną kaip patraukliausią vietą investicijoms plačiai už Lietuvos ribų“, – sakė U. Urniežiūtė.

Nuo sausio mėnesio pradžios „Kaunas IN“ vadovausianti moteris įveikė daugiau nei 80 konkurse dalyvavusių konkurentų. Naujiems iššūkiams besirengianti U. Urniežiūtė konkreti – pirmas žingsnis bus stiprios komandos subūrimas, antras – darbas su panašią veiklą vykdančiomis organizacijomis, iš kurių kertinė – „Investuok Lietuvoje“.

„Pastaruoju metu kalbant apie Kauną apima geras jausmas. Matomos didelės pastangos viešinant miestą, tačiau šią sritį reikia nuolat stiprinti. Investicijų pritraukimui koją kiša koncentruotos informacijos apie miestą ir jo potencialą nebuvimas, bet tai tikrai užpildoma spraga“, – teigė U. Urniežiūtė.

Pasak „Kaunas IN“ vadovės, miestas po truputį tampa paslaugų ir IT centru. Istoriškai susiklostęs industrinio miesto potencialas taip pat nėra pilnai išnaudotas.

„Kiekvienai čia norinčiai įsikurti įmonei visų pirma reikalinga infrastruktūra. Kadangi Kaune atsiranda patalpų, biurų, tai ir sąlygoja augantį investuotojų susidomėjimą miestu . Kaune išsilavinusių darbuotojų tikrai yra, o dalis sugrįš laikui bėgant. Viskas ko dabar reikia – susitelkimas ir kryptingas darbas“, – pabrėžė „Kaunas IN“ direktorė.

„Visos „Kaunas IN“ komandos laukia dideli, bet tuo pačiu įdomūs iššūkiai. Už rezultatus atsakys agentūros vadovė, todėl jai pačiai palikome teisę suburti savo komandą“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Agentūros „Kaunas IN“ veiklą sudarys tris pagrindinės kryptys: miesto rinkodara ir investicijų bei turistų pritraukimas. Visi šių sričių specialistai, norintys prisijungti prie „Kaunas IN“ komandos, kviečiami savo gyvenimo aprašymus siųsti el. paštu komanda@kaunas.lt

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt