(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Visus, kurie pavargo nuo sniego kasimo, o širdys išsiilgo lenktynių jaudulio – sveikina visiškai naujas kartodromas po stogu – VILKO KARTODROMAS! (Raudondvario pl. 101, Kaunas). Tai puiki naujiena ne tik Kaunui, bet ir visai Marijos žemei nuo Vilniaus iki Klaipėdos, nuo Lazdijų iki Biržų. Čia greičio ir adrenalino ieškotojams paruošta įdomi, saugi bei greita trasa, kurioje integruota AMB laiko matavimo sistema, važiavimus reguliuoja ne vėliavėlės, kaip įprastai, o šviesoforai. Nuostabi galimybė – trasoje lenktyniauti keletui kartingų iš karto (past., daugumoje kartodromų lenkti nėra vietos, galima tik gerinti asmeninius greičio rekordus). Kartodromo trasos ilgis 210 metrų, plotis 5 metrai, vairavimo jaudulį aitrina 12 staigių posūkių. Iki VILKO KARTODROMO oficialaus atidarymo šventės geriausias rezultatas priklauso (neprofesionalų tarpe) R.Rinkevičiui 21,94 s.

VILKO KARTODROMO lygį puikiai iliustruoja faktas, kad čia treniruojasi ir profesionalūs sportininkai, ir ekstremalaus vairavimo mokyklos, “Girdausko Rally school” studentai. Čia jais rūpinasi tituluotos automobilių sporto garsenybės ir ralio virtuozai: daugkartiniai LTSR, SSRS, Lietuvos automobilių ralio čempionai, daugelio tarptautinių ir pasaulio ralio čempionatų etapų nugalėtojai Saulius Girdauskas, Vytautas Sabotaitis, Linas Vaitekūnas, Vylius Rožukas, Henrikas Kazakauskas, Audrius Šošas ir kiti šios srities profesionalai.

Artimiausioje ateityje VILKO KARTODROMO šeiminikai paruoš specialią programą vaikams. Kol kas patys mažiausieji vairuotojai gali atvykti papramogauti, susipažinti su technika. Čia važinėti vaikiškais pramoginiais kartais galima vaikams ne jaunesniems negu 7 metai. Vaikai iki 9 metų gali važiuoti tik su suaugusiųjų palyda.

Važiavimas kartu reikalauja nemažai pastangų, todėl kartą vairuojantis asmuo turi būti fiziškai stiprus. Stiprybės neretai pritrūksta ir vyresniems. Todėl sėsti už pramoginio karto vairo gali ne mažesni kaip 140 cm ūgio ir ne jaunesni negu 7 metų vairuotojai. Kartodromo darbuotojas turi teisę neleisti vairuoti asmenims, kurie negali suvaldyti kartingo.

Saugumas ir puikiai praleistas laikas VILKO KARTODROME garantuotas. Visi atvykę aprūpinami specialia apranga nuo galvos iki kojų. Kartu norinčių atvykti skaičius – neribojamas. Savo gebėjimus drąsiai gali išmėginti ir vairuotojai, dvejojantys dėl savo kompleksijos. Naujausi kartai tinka ir patiems apkūniausiems. Net ir tuomet, kai sugalvosite čia atšvęsti savo gimtadienį, jūsų kolektyvo ar šeimos šventę VILKO KARTODROMO darbuotojai pasirūpins viskuo “nuo…iki”, pagal Jūsų pageidavimus. Čia galima surengti azratiškas varžybas ar netgi čempionatus ir nedidelėms draugų kompanijoms, ir solidžių įmonių kolektyvams. Kadangi lenktynės kartingais – ne šachmatai – siekiant užtikrinti saugumą, kartodromo šeimininkai abejones dėl svečių galimybių sėstis prie vairo gali išsklaidyti alkotesteriais. Tačiau ne bėda, jei kuriam iš atvykusiųjų svečių vairavimas pasirodytų pernelyg sudėtingas. Jiems siūlomos alternatyvios pramogos – pulas, tiras, ralio simuliatoriai ir t.t.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: