Organizatorių archyvo nuotr.

Jau šį šeštadienį, balandžio 9-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertuosianti JAV dainininkė Mariah Carey į Lietuvą gali atvykti bet kurią akimirką.

Ketvirtadienio vakarą populiarioji atlikėja savo pasaulinių gastrolių „The Sweet Sweet Fantasy Tour“ koncertą surengė Rygos arenoje. Diena anksčiau ši muzikos žvaigždė dainavo Talino „Saku“ arenoje.

Kita stotelė – Kauno „Žalgirio“ arena, į joje vyksiantį koncertą jau parduoti beveik visi bilietai. Lietuvoje pirmą sykį dainuosianti atlikėja gali atvykti jau šiandien. Į mūsų šalį jau atvyko jos koncertus aptarnaujanti technikų komanda, šokėjai ir muzikantai, į Kauną keliauja ir aštuoni vilkikai su koncertui reikalinga aparatūra.

Tačiau tikslus pačios scenos dievaitės maršrutas laikomas paslaptyje – kaip ir visas jos laisvalaikis kelionės po Baltijos šalis metu.

„Ji gali atvykti šiandien arba rytoj. Visiškai įprasta, kad muzikos žvaigždės į koncerto vietą atvyksta, iki renginio likus tik keletui valandų, ir išvyksta iškart po jo.

O kartais jos Lietuvoje praleidžia net kelias dienas. Šiandien Mariah grafike – laisva diena, mes nesame informuoti, kaip dainininkė ją praleis. Bet svarbiausia ir visiškai aišku: šeštadienį apie 21 valandą ji žengs į sceną Kaune ir surengs puikų koncertą“, – sako koncerto organizatorių atstovas Deividas Afarjanc.

Mariah Carey, kurios įrašai parduoti daugiau nei 220 milijonų egzempliorių tiražu, yra viena žymiausių visų laikų dainininkių, todėl nenuostabu, kad ji gali sau leisti patogumus ir prabangą, skiriamą svarbiausiems pramogų pasaulio žmonėms.

Kaip jau matė jos gerbėjai „Facebook“ paskyroje, į pasaulinio savo turo „The Sweet Sweet Fantasy Tour“ koncertus dainininkė keliauja privačiu lėktuvu, tačiau jo maršrutas laikomas paslaptyje. Kada būtent atlikėja ketina atvykti į Kauną ir ar ketina nakvoti Lietuvoje, kol kas nėra pranešta ir koncerto rengėjams.

20160408-photo4-MariahCarey

Organizatorių archyvo nuotr.

Aišku tik, kad atlikėjai skirtas kambarys užkulisiuose bus paruoštas anksčiau atvyksiančių jos asistentų – jie atsigabens viską, nuo baldų iki šviestuvų ir sienų apmušalų, kad dainininkė kiekvienoje aplankytoje arenoje jaustųsi kaip namie.

Šiam kambariui papuošti koncerto rengėjų paprašyta parūpinti Mariah Carey mėgstamų gėlių – dvi puokštes baltų orchidėjų ir puokštę baltų rožių. Beje, pabrėžiama, kad nereikia persistengti ir kurti prabangių kompozicijų – pakaks tiesiog gražių puokščių vazose.

Mariah Carey hitas „We Belong Together“:

Tikėtina, kad kartu su dainininke atvyks ir jos vaikai – netrukus penktąjį gimtadienį švęsiantys dvyniai Monroe ir Moroccanas. Jiems „Žalgirio“ arenos užkulisiuose bus įrengtas atskiras žaidimų kambarys, kartu su atlikėja keliauja ir auklės. Dainininkės ir jos vaikų kambarius visą viešnagės arenoje laiką saugos keli apsaugininkai.

Koncertui reikalingas dekoracijas ir aparatūrą į Kauną iš Rygos atgabens aštuoni vilkikai. Septyniais autobusais į Lietuvą atvyks 80 koncertų ture dalyvaujančių žmonių – nuo muzikantų ir šokėjų iki vadybininkų, garso technikų ir stilistų.

Sumontuoti įspūdingą sceną su ekranais – nelengvas uždavinys, kuris pagal arenos brėžinius iki smulkmenų suderintas dar prieš kelias savaites, iki kiekvieno milimetro.

Beje, pasirodymo Kaune metu bus fiksuojami vaizdai dokumentiniam filmui apie šį pasaulinį Mariah Carey koncertų turą – kartu su dainininke atkeliauja šį darbą atliekanti filmavimo komanda.

Mariah Carey klipas „Don’t Forget About Us“:

Paprastai su pasaulinėmis žvaigždėmis keliauja ir jų asmeniniai virėjai, tačiau Mariah Carey pasitikės Lietuvos virtuvės šefų gabumais. Dainininkės ir visos jos komandos maitinimu rūpinsis vienas Kauno restoranų.

Tiesa, visas valgiaraštis suderintas iš anksto. Pasiūlyti patiekalai nudžiugino dainininkės vadybininkus, pripažinusius, kad šis valgiaraštis – vienas įspūdingiausių per iki šiol surengtus „The Sweet Sweet Fantasy“ turo koncertus.

Visų dainininkės komandos narių laukia gausūs pusryčiai, pietums bus patiekta kreminės cukinijų ir šviežios daržovių sriubos su bambukų ūgliais, lašišos su šparagais, vištienos filė su ožkos sūriu ir saulėje džiovintais pomidorais, daugybė skirtingų desertų – pavyzdžiui, pyragėlių su karamelizuotomis spanguolėmis. Vakarienei – antienos, marinuotos raudonajame vyne, oto su šampano padažu ir daugybė kitų skanėstų.

Į pačios dainininkės persirengimo kambarį paprašyta patiekti medaus, pieno, mėlynių, braškių ir aviečių, taip pat – vandens, arbatos, sūrio, gurmaniško juodojo, baltojo ir pieniško šokolado, daržovių, užkandžių, gaiviųjų gėrimų, „Prosecco“ ir brangaus Kalifornijoje gaminamo vyno.

Atskiras pageidavimų sąrašas skirtas ir vaikų kambariui – jame įrašytos obuolių ir apelsinų sultys, spragėsiai, javainiai, traškučiai ir vaisiai.

Mariah Carey hitas „Hero“:

Pirmą sykį į Lietuvą atvyksianti Mariah Carey gali pasigirti penkiomis „Grammy“ statulėlėmis, net  19 „World Music Awards“ apdovanojimų, daugiausia pirmąją vietą JAV „topuose“ pasiekusių dainų, 5 oktavas apimančiu balsu ir dešimtimis kūrinių, sužavėjusių visą pasaulį.

Iki šiol surengtuose koncertų turo „The Sweet Sweet Fantasy“ pasirodymuose skambėjo daugybė populiariausių Mariah Carey dainų – „Hero”, “When You Believe”, “One Sweet Day”, “Without You”, “Touch My Body” ir daug kitų.

MariahCarey

Paskutiniai bilietai į Mariah Carey koncertą platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Mariah Carey koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst“, sero Eltono Johno, popžvaigždės Johno Newmano, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – vienos populiariausių pasaulio roko grupių „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, roko grupės „Nickelback“, elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre’o šou, Obuolių saloje  – šokių muzikos festivalį „Radistai Village“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: