(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Šiandien 15.00 – 17.30 val. Kauno menininkų namuose projekto „Piešimo ir animacijos praktika” renginys – „Stop Motion vaikams”.

Į Kauno menininkų namus vėl renkasi mažieji menininkai iš KTU „Vaikų universiteto”, kurie, kaip jau buvo minėta, yra dalyvavę „Darykime kaip Barry Purves” bei eksperimentavę su Stop Motion technika. Kas be ko, „Vaikų universiteto” auklėtiniams turėtų praversti ir vyresniųjų – piešimo ir animacijos entuziastų – pagalba. Mažųjų plastilino lipdytojų kūrinius reikia juk kažkam fotografuoti, įdėti į vadinamą „laiko juostą”… Juolab kad specifinės animacijos žinios čia yra perteikiamos per laisvas ir žaismingas sklaidos formas.

Šiaip ar taip, visus šią informaciją beskaitančius norisi paagituoti žvelgti į mus supantį pasaulį (kaip ir gyvenimą apskritai) kuo optimistiškiau, ir teikti pirmenybę ne vartotojiškumui arba, pvz., norui ką nors iš ko nors gauti, o savo pačių kūrybiškumui – jo skatinimui; tame tarpe, be abejo, ir kuo daugiau domėtis įvairiais tradicinės animacijos kūrimo aspektais.

Įėjimas nemokamas.

Informacija tel. 8684 16428, www.kmn.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: