Jau rytoj, spalio 13 dieną, 18 val. KTU verslo inkubatoriaus (K. Petrausko 26) konferencijų salėje (III aukštas) įvyks jau antrasis atviras ir nemokamas projekto “Jaunimo verslumo skatinimas gerąja praktika 2010″ seminaras. Seminaro tema “Verslo sėkmės formulė kartu su Grantu Pažėra”, kur pats verslininkas pristatys savo sėkmės istoriją versle ir patars, kaip tai padaryti jums patiems.

Grantas Pažėra – charizmatiškasis ilgametę patirtį turintis verslininkas, įsteigęs ir valdantis kelias įmones, specializuojantis prekių apskaitos srityje. Verslininkas jau antrus metus dalyvauja šiame projekte, todėl turėsite galimybę tiesiogiai pažinti galbūt savo mentorių.

Renginio tikslas – verslą pristatyti kaip visiems pasiekiamą ir įgyvendinamą idėją paprastai ir suprantamai, paskatinti imtis savarankiškos veiklos. Seminaro metu verslininkas pristatys savo verslo pradžią, kylančias kliūtis iš praktinės pusės. Dalyviai turės galimybę diskutuoti, konsultuotis jiems aktualiais klausimais, išsiaiškinti kylančias problemas galvojant ar pradedant savo verslo veiklą viena ar kita forma.

Numatoma renginio trukmė apie 1,5 val. , gali dalyvauti visi norintys, o registracija nereikalinga.

Pirmojo seminaro apžvalgą galite rasti čia.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: