FBK "Kaunas" iškovojo pirmąją pergalę sezone
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Geltonai-žali sugrįžimą į Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadioną pažymėjo įspūdinga pergale. „Kaunas“ A lygos rungtynėse 4:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Beveik iki pat pirmojo kėlinio pabaigos vyko apylygis žaidimas, bet viską pakeitė pirmasis rungtynių įvartis.

Įspūdingu smūgiu iš maždaug 25 metrų „Kauną“ į priekį 44-ą min. išvedė kapitonas Tomas Miklinevičius (1:0), o dar po minutės Lukas Sendžikas atliko tikslų perdavimą Ramūnui Mačežinskui, kuris stipriai ir taikliai smūgiavo į artimą viršutinį kampą (2:0).

Antrajame kėlinyje „Kauno“ pranašumas jau buvo akivaizdus, mūsiškiai kūrė vieną progą po kitos.

Kėlinio didvyriu galima vadinti rezultatyvumu sužibėjusį Edviną Petkų, kuris įvarčius į „Atlanto“ vartus mušė 60 min. ir 81 min.

„Kauno“ persvara galėjo būti ir dar didesnė, bet rungtynių pabaigoje savo šansų neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Deividas Pašukevičius, taip pat E. Petkus, o R. Mačežinskas sykį smūgiu sudrebino skersinį.

Kauniečiai pagaliau iškovojo pirmąją pergalę sezone ir trečiadienį (birželio 29 d.) S. Dariaus ir S. Girėno stadione bandys įkąsti čempionato lyderiui Panevėžio „Ekranui“.