Kadras iš kino filmo "Kick-ass"

Rusijos Uralo mieste Iževske viena 14-metė surengė ginkluotą banko apiplėšimą, kuris turėjo tapti dalimi jos plano pabėgti iš namų ir nusižudyti, ketvirtadienį pranešė tyrėjai.

Mergina, “dėvėjusi kaukę ir ginkluota peiliu, surengė išpuolį viename šio miesto komercinių bankų, siekdama pagrobti pinigų, tačiau buvo sustabdyta banko apsaugininkų”, – nurodė Tiriamasis komitetas.

Mergina sakė tyrėjams, kad norėjo įvykdyti apiplėšimą, “siekdama ištrūkti iš perdėtos tėvų kontrolės”, rašoma šios institucijos tinklalapyje.

“Mergina norėjo panaudoti šiuos pinigus, kad galėtų išvažiuoti iš miesto ir užbaigti savo gyvenimą savižudybe”, – pridūrė tyrėjai.

Dienraščio “Komsomolskaja pravda” tinklalapyje buvo paskelbtas banko apsaugos vaizdo kamerų nufilmuotas įrašas, kuriame matoma mergina, dėvinti baltą kaukę ir džemperį su gobtuvu, grasinanti peiliu vienai banko darbuotojai, kol galiausiai ją sučiupo apsaugininkai.

Užpuolikė sušuko norinti gauti 200 tūkst. rublių (17 tūkst. litų) grynaisiais pinigais, laikraščiui sakė vietos tyrėjas Rodionas Zainulinas.

Ši klasės pirmūnė jautėsi nelaiminga gyvendama su išsiskyrusia motina ir savo patėviu, pažymėjo “Komsomolskaja pravda”.

Ji buvo paleista, pasirašiusi pasižadėjimą neišvykti iš miesto ir tinkamai elgtis, nurodė tyrėjai.

Rusijoje 14-16 metų paaugliai gali būti siunčiami į jaunimo pataisos kolonijas, jeigu įvykdo sunkų nusikaltimą – net jeigu tas nusikaltimas jiems yra pirmasis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: