Organizatorių archyvo nuotr.

Norite pradėti kurti asmeninį arba įmonės tinklaraštį, tačiau vis atidėliojate? Manote, kad šioje srityje sėkmingi gali būti tik patyrę rašytojai arba turintys daug pinigų? Nedarykite skubotų išvadų – tai tik keletas mitų apie tinklaraščio kūrimą. Esate pasiruošę pakeisti savo nuomonę? Tuomet skaitykite šį straipsnį ir sužinokite didžiausius su tinklaraščio kūrimu susijusius mitus.

1. Norint kurti tinklaraštį reikia būti patyrusiu rašytoju

Nors daugelis žmonių mano, kad norint sukurti puikų tinklaraštį reikia turėti ilgametę rašymo patirtį, kaip jau žinote, tai nėra tiesa. Tam, kad sėkmingai vystytumėte šį asmeninį ar įmonės projektą, neprivalomas filologijos bakalauro laipsnis. Geriausi tinklaraštininkai nebūtinai yra geriausi rašytojai. Esmė tame, kaip mokate perteikti pagrindinę žinutę.

Kurdami tinklaraštį turite atsižvelgti į savo auditoriją, kad užmegztumėte tinkamą pokalbį. Taip paskatinsite žmonių pasitikėjimą ir sukursite ilgalaikius santykius. Žinoma, geri rašymo įgūdžiai šiuo atveju tikrai praverčia. Tačiau prisiminkite, kad kuo daugiau rašysite, tuo geriau seksis tai daryti.

2. Kuo daugiau įrašų, tuo didesnis pelnas

Siekiant sukurti sėkmingą tinklaraštį, turinio kokybė kur kas svarbesnė už kiekybę. Kad ir kaip dažnai skelbtumėte įrašus, jeigu juose nebus vertingos informacijos, o akį rėš rašybos ir skyrybos klaidos, klientų nepritrauksite. Nors taip ir galite sulaukti didesnio srauto, jis nebus pelningas. Kodėl? Nes žmonėms jūs tiesiog atrodysite nepatikimi.

Vietoj to, kad kurtumėte daug, bet prastos kokybės įrašų, rašykite mažiau, bet geriau. Skirkite pakankamai laiko ir kuo geriau įsigilinkite į kiekvieną pasirinktą temą. Pateikite skaitytojams naudingų patarimų ir parodykite jiems, kad esate vertingi. Būtent tai jums padės kurti autoritetingą įvaizdį ir pelnyti žmonių pasitikėjimą. Na, o tokiu būdu ne tik sulauksite didesnio lankytojų srauto, bet ir subursite ištikimų skaitytojų, kurie bus pasiryžę tapti jūsų klientais, ratą.

3. Norint sukurti tinklaraštį reikia išleisti daug pinigų

Tai tikriausiai vienas dažniausių su šia tema susijusių mitų. Tačiau tiesa yra ta, kad tinklaraščio kūrimas nebūtinai turi būti brangus. Pirmasis dalykas, kurį turėsite padaryti, tai užregistruoti domeną. Kiek tai kainuos, priklausys nuo to, kokią domeno galūnę pasirinksite. Pavyzdžiui, .lt domeno registracija metams su nuolaida gali kainuoti šiek tiek daugiau nei 3 Eur.

Tam, kad tinklaraštis pradėtų veikti, jums bus reikalingas svetainės talpinimo (hostingo) planas. Priklausomai nuo suteikiamų resursų, jo užsakymo kaina mėnesiui su nuolaida gali būti vos 0,20 Eur. Paslaugos pratęsimo kaina paprastai prasideda nuo maždaug 4 Eur mėnesiui.

Platų hostingo planų pasirinkimą galite rasti apsilankę adresu https://www.iv.lt/talpinimo-planai/. Nežinote, kuris iš jų būtų tinkamiausias? Tuomet pasikonsultuokite su šios srities ekspertais. Jie mielai parekomenduos individualius poreikius geriausiai atitinkantį svetainių talpinimo planą.

Prieš pradedant kurti savo tinklaraštį gali kilti daugybė abejonių. Tačiau jei turite puikią idėją, neatsisakykite jos! Pasistenkite užmegzti nuoširdų ryšį su savo tinklaraščio skaitytojais, skirkite laiko kokybiškiems įrašams kurti ir pasirinkite patikimą svetainių talpinimo paslaugų teikėją, kuriuo galėtumėte pasitikėti. Visa tai jums padės pasiekti džiuginančių rezultatų.

Nr. KMC220094

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: