Organizatorių archyvo nuotr.

Antčiužinis, yra puikus būdas pakeisti miegamąją erdvę ir suteikti jai norimų savybių. Antčiužinis gali suminkštinti, išlyginti arba sukietinti pagrindą. Antčiužinį galima pasiimti su savimi keliaujant, stovyklaujant arba naudoti kaip lengvai susuktą čiužinį svečiams. Tai yra puikus būdas pakeisti čiužinio savybes, tačiau jį galima sėkmingai naudoti ir ant sofos lovos ar kampinės sofos.

Antčiužinių tipai

Rinkoje rasite daugybę įvairių antčiužinių tipų. Kai kurie modeliai skirti suminkštinti lovos čiužinį, o kiti, priešingai, jį sukietina. Taip pat yra antčiužinių, kurie išlygina paviršių, o tai praverčia, pavyzdžiui, kai miegame ant sofos ir kasnakt skauda nugarą. Antčiužinis praverčia ir tada, kai norisi higieniškos miegojimo vietos. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje miegocentras.lt yra viskoelastiniai, neperšlampantys, kokosiniai, poliuretaniniai, latekso antčiužiniai.

Pavyzdžiui lateksas yra higieniškiausia žaliava, naudojama čiužiniams ir pagalvėms gaminti. Lateksas turi unikalią struktūrą, prie kurios neprilimpa dulkės. Latekso įdėklas praleidžia orą ir pašalina drėgmės perteklių, todėl tokio antčiužinio viduje nėra sąlygų erkėms, bakterijoms, grybeliams ar pelėsiui vystytis. Lateksinis antčiužinis puikiai tinka miegamajam, kuriame yra daug drėgmės arba padidėjęs prakaitavimas, pvz., dėl karštų vasaros naktų. Antčiužinis gali turėti ortopedinių savybių, nes tokie gaminiai dažniausiai gaminami iš putplasčio arba latekso. Tai geros, lanksčios ir patvarios medžiagos. Jį galima dėti ant seno čiužinio, sofos arba naudoti tiesiai ant žemės, pvz., kai stovyklaujate. Antčiužinis gali būti tipiško čiužiniams dydžio arba gali būti sukurtas atsižvelgiant į populiarių dydžių lovas.

Kada jums gali prireikti antčiužinio?

  • norint suminkštinti arba sukietinti turimą čiužinį;

  • kai norite pagerinti miego komfortą ant sofos;

  • visiems, kuriems svarbu aukštas higienos lygis miegamajame;

  • visiems, kurie nori atnaujinti seną čiužinį;

  • visiems, kurie norėtų apsaugoti savo pagrindinį čiužinį ir užtikrinti, kad jis tarnautų ilgiau.

Kokį antčiužinį rinktis?

Kokį antčiužinį pasirinkti, pirmiausia priklauso nuo to, ką norime pasiekti. 140×160 čiužinio užtiesalas – geras sprendimas porai, norinčiai pakeisti esamo čiužinio savybes. 160×200 antčiužinis – dar geresnis pasirinkimas, tačiau daug kas priklauso nuo čiužinio dydžio, lovos ir miegamojo dydžio. Antčiužinis padidins higieną, ilgaamžiškumą ir komfortą, suminkštins pagrindą. Antčiužinis, pagamintas iš labai elastingo putplasčio, savo ruožtu gali jį sukietinti. Internetinėje svetainėje galite patogiai apžiūrėti antčiužinius pagal jų paskirtį, tereikia pasirinkti filtro kategoriją ir pasirinkti tinkamą variantą.

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: