(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lapkričio 6 dieną Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ trečiame aukšte, prie parduotuvės „HOBBYSHOP“ vyks itin populiaraus pasaulyje žaidimo „SCRABBLE“ turnyras, kuriame jėgas išbandys kelių Kauno universitetų komandos.

SCRABBLE – tai žodžių žaidimas 2, 3 ar 4 žaidėjams. Naudojant raidžių plyteles, žaidimo lentoje reikia sudėlioti kryžiažodžio forma besikryžiuojančius žodžius. Neseniai itin populiarų pasaulyje žaidimą SCRABBLE, pirmieji Lietuvoje išbandė žurnalistai specialiai surengtame turnyre, susirungę dėl „Protingiausios redakcijos“ vardo. Turnyre dalyvavo šešiolika Vilniaus ir Kauno redakcijų. Po beveik dvi valandas trukusios kovos nugalėjo Kauno žurnalistai.

Daug protinių – gramatikos, logikos ir matematikos – gebėjimų reikalaujantis žaidimas jau daugiau nei 60 metų mėgstamas šimtų milijonų įvairaus amžiaus ir profesijų asmenų. „Šio žaidimo užduotyse integruotos įvairių mokomųjų dalykų žinios, reikalaujančios bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje, gebėjimo greitai mąstyti ir susikoncentruoti” – sakė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybės viceprezidentė Monika Miliūtė. Anot jos, tai ne tik linksma, studentus suburianti, bet ir skatinanti tobulėti laisvalaikio leidimo forma.

Pasak Audriaus Nomeikos, stalo žaidimų HOBBYSHOP parduotuvių direktoriaus, šis žaidimas – tai įdomi, užkrečianti veikla ir būdas praturtinti kiekvieno asmens žodyną, atnaujinti gramatikos žinias. Žaidimas moko planuoti bei strategiškai mąstyti, dirbti komandoje, lavinti atmintį ir mąstymą. Be to, tai puiki galimybė mokyti ir mokytis vieniems iš kitų bei ugdyti komandinio darbo įgūdžius. „SCRABBLE“ pripažintas ne tik kaip laisvalaikio žaidimas, bet ir kaip edukacinė priemonė, todėl šio žaidimo turnyrai bus organizuojami keliuose Lietuvos miestuose kaip vienas iš lavinimo metodų.

Šeštadienį vyksiančiame turnyre dėl „Protingiausio Kauno universiteto titulo“ rungsis penkių Kauno universitetų komandos: Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU), Kauno Technologijos Universiteto (KTU), ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto (VU KHF) ir Lietuvos Kūno Kultūros Akademijos (LKKA). Žaidimas vyks prie atskirų stalų po 2-4 žaidėjus iš skirtingų universitetų. Nugalėtojai bus atrinkti pagal surinktų žodžių taškų skaičių.

Kviečiame visus ateiti ir palaikyti savo mėgstamo universiteto dalyvius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: