(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Susivieniję alkoholio gamintojai ir importuotojai atidaro pirmąją gėrimų išparduotuvę Lietuvoje. Jau šį savaitgalį Kaune duris atversiančioje „Centrinėje gėrimų išparduotuvėje“ bus prekiaujama alkoholiais gėrimais už ypatingą kainą. Išparduotuvės atstovai tikina, kad akcijos čia vyks nuolatos.

Išparduotuvė, kurioje bus prekiaujama alkoholiniais ir gaiviaisiais gėrimais, mūsų šalyje yra naujiena. Šiam tikslui susivienija mažieji ir didieji gėrimų gamintojai bei importuotojai, kurie siekia, kad žmonės galėtų įsigyti alkoholinių ir gaiviųjų gėrimų žymiai mažesnėmis kainomis nei parduotuvėse.

„Sąlygos mažiesiems gamintojams patekti į stambiuosius prekybos centrus yra labai sudėtingos. Atitinkamai, didieji gamintojai taip pat yra skriaudžiami didžiųjų perpardavinėtojų, kurie reikalauja kuo pigesnės produkcijos, o patys „užkrauna“ tikrai nemenkus antkainius. Pas mus produkcija bus prekiaujama su nežymiu antkainiu“, – tikina „Centrinės gėrimų išparduotuvės“ vadovas Mantvydas Valeika.

Žadama ypatingai patraukli naujiena alaus mėgėjams. Jiems bus siūlomas net kelių rūšių pilstomas alus ir naminė gira išsinešti. Pilstomą alų bus galima įsigyti statinėse su įranga. Tai, kaip teigia išparduotuvės vadovas, itin patogu rengiantiems asmenines šventes, išvykas į gamtą ir įvairius pobūvius, mat alaus statinę su pilstymo įranga išparduotuvėje galės gauti kiekvienas norintis.

Visi gaivieji ir alkoholiniai gėrimai „Centrinės gėrimų išparduotuvės“ klientams bus siūlomi už ypatingą kainą – parduodamai produkcijai bus taikomos nuo 10 iki 60 procentų nuolaidos. Išparduotuvės atidarymo proga, visą šį savaitgalį, svečiai bus vaišinami namine gira. Naująją išparduotuvę galite rasti Jurbarko g. 5, Kaune.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: