Gyvūnai rado prieglobstį
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Nuo gegužės 14 d. iki birželio 4 d. trukusi akcija „Priglausk benamį gyvūną ir šerk jį nemokamai“ sulaukė itin didelio pasisekimo.

Triukšmingu renginiu „Bike Show Millenium“ baigėsi akcija, kurios organizatoriai džiaugiasi, kad mažiau nei per mėnesį laiko beveik šimtas gyvūnėlių rado prieglobstį žmonių namuose, o akcijos rėmėjas dovanoja šiems gyvūnams ėdalo ištisus metus.

„Akcijos tikslas – ugdyti žmonių sąmoningumą ir kovoti su smurtu prieš gyvūnus. Džiugu, kad renginio metu sulaukėme tiek daug neabejingų žmonių. Pulkai buriavosi prie palapinės, kurioje ilgesingai praeivių žvilgsnius gaudė naujų namų ieškantys gyvūnai. Norėjome parodyti, jog baikeriai yra neabejingi skriaudžiamiems gyvūnas. Manau, puikiai pavyko tai įrodyti, kadangi renginio metu buvo priglausta daugiau nei dešimt beglobių gyvūnų“ – kalbėjo renginio „Bike Show Millenium“ organizatorius ir idėjinis akcijos autorius Julius Urbaitis.

Gyvūnų globėjų asociacija priglaudžia gyvūnėlius, kuriuos ruošiamasi užmigdyti, jei gyvūnas per 10 dienų neranda šeimininko. Gyvūnų globėjų asociacijos prieglaudoje akcijos pradžioje buvo 300 šunelių, kurie buvo palikti valkatauti, atvežti į prieglaudą ar netgi pririšti prie medžio ir palikti mirti.

„Bike Show Millenium“ renginio metu du šuneliai ir net devyni maži kačiukai rado naujus namus neabejingų žmonių namuose. Gyvūnų globėjų asociacijos darbuotojai patikino, kad ne bet kam dovanoja gyvūnėlius.

„Stengiamės dovanoti gyvūnėlius tik tiems žmonėms, kurie, mūsų nuomone, tikrai pasirūpins nauju keturkoju draugu. Akcija susilaukė neįtikėtinos sėkmės. Tikimės, kad šiuo gražiu pavyzdžiu užsikrės ir daugiau žmonių“ – pasakojo Gyvūnų globėjų asociacijos prezidentas Vytautas Gustaitis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: