topzone.lt archyv. nuotr.

Ketinate artimiausiu metu pirkti video registratorių, tačiau jums neramu dėl didelio pasirinkimo, iš kurio atrodo gana sunku išsirinkti patį tinkamiausią variantą?

Vaizdo registratorius yra toks dalykas, kuris turi kuo geriau veikti esant ir visai negeroms sąlygoms, tad tikrai labai svarbu tinkamai nuspręsti, kurie video registratoriai yra patvariausi ir geriausiai tiktų jums.

Registratoriaus konstrukcija – labai svarbi. Geriausia būtų, kad jūsų pasirinkti video registratoriai neturėtų labai ilgos konstrukcijos, nes važiuojant nelygiais keliais viskas gali labai drebėti, o tai tikrai nebus patogu.

Vaizdo kokybei labai svarbus kadrų skaičius

Iš tikrųjų, kad video registratorius veiktų stabiliai, reikėtų pasirūpinti, kad jo kamera būtų 30 fps. Tai reiškia, kad aparatas gali atlikti trisdešimt kadrų per vieną sekundę. Labai dažnai parduotuvėse pamirštama apie šį matavimo vienetą ir žmonės vietoj to nusiperka 15 fps video registratorių, kas vėliau gali sukelti problemų – vaizdo įrašai yra fiksuojami bene dvigubai lėčiau. Yra ir keli privalumai, kurie vėliau gali tapti minusais – pavyzdžiui, sukinėjama akutė. Atrodytų, kad tai labai gera funkcija, tačiau po kurio laiko ta vaizdo akutė gali tapti visiškai nestabili, tad galbūt geriau būtų naudotis vaizdo registratoriumi be tokios funkcijos, ypač jeigu dažnai važinėjate labai sudėtingais ir nelygiais keliais.

Apie siūlomą HD ir Full HD kokybės technologiją taip pat vertėtų pasakyti, kad tai nėra įprasta kamera, tad ši funkcija nėra tokia svarbi visiškai. Tarpusavyje Full HD video registratoriai gali labai skirtis, tad kur kas svarbesnis dalykas yra kadrų kiekis per sekundę. Megapikselių skaičius – taip pat nėra rodiklis. Neretai dviejų megapikselių video registratorius gali būti kur kas kokybiškesnis už penkių megapikselių. Juk tai viso labo tėra nuotraukos rezoliucija, tad neverta tikėtis, kad šis parametras apspręs viso video registratoriaus kokybę.

Dabar ir su GPS

Daugelis vairuotojų, kurie naudojasi video registratoriais teigia, kad video registratorius su GPS yra puikus aparatas. Iš tikrųjų, viduje integruotas GPS yra neblogas dalykas, galintis jums labai palengvinti gyvenimą važiuojant. Tačiau nepamirškite, kad papildomas GPS kainuoja ir papildomus pinigus. Kol kas, kainų skirtumą galite tikrai labai ryškiai pamatyti, nebent tai būtų itin pigios firmos produktas. Ką gi, jeigu jus domina kokybiški video registratoriai su GPS, tuomet gali tekti sumokėti kur kas brangiau, nei už paprastą video registratorių.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: