Nuoširdžiai tikimės, kad intriguojančiai pasibaigę ketvirtfinalių kovos pritrauks dar daugiau krepšinio mėgėjų ir specialistų dėmesio Lietuvos moterų krepšinio lygai.

LMKL lygos interneto svetainėje, bei basketnews.lt portale, bus galima stebėti pirmųjų pusfinalio rungtynių tiesiogines video transliacijas šiandieną iš Kauno ir rytoj iš Klaipėdos. Transliacijų pradžia 18 val. Dviejų Kauno komandų „VIČI-Aisčių“ ir „LKKA-Aisčių“ rungtynės 18 val. vyks A. Sabonio krepšinio centre.

Antrą kartą iš eilės į pusfinalį patekusių studenčių, laukia nepaprastai sunki užduotis pabandyti pateikti didžiulę sensaciją dvikovoje prieš pralaimėjimo šiame sezone nepatyrusias ir tiesiai į pusfinalį patekusias Lietuvos čempiones.

Antrajame pusfinalyje rytoj, trečiadienį, seriją pradės Klaipėdos „Lemminkainen“ ir Utenos „Utena“. Aukštaitijos komanda ketvirtfinalyje pateikė didžiausią sezono sensaciją, eliminuodama daugkartinę LMKL prizininkę Kauno rajono „Laisvę KRS“. Antrąją vietą reguliariajame etape užėmusios klaipėdietės pateko tiesiai į pusfinalį. Rungtynių „Žalgirio“ sporto rūmuose pradžia – 18 val.

LMKL čempionato uždarymo ceremonija įvyks balandžio 28 d., tačiau iki to dar tikimės daug intriguojančių netikėtumų.

LMKL informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: