LSMU Medicinos fakulteto absolventams įteikti diplomai
(c) Eglės Svitojūtės archyvo nuotr.

Birželio 28 d. Mokomojo laboratorinio korpuso (MKL) Z. Januškevičiaus posėdžių salėje įteikti diplomai 253 Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Medicinos fakulteto absolventams. Šis šventinis renginys tradiciškai vainikuoja diplomų įteikimus visiems universiteto absolventams.

Į iškilmingą Senato ir Medicinos fakulteto Tarybos posėdį, skirtą diplomų įteikimui ir mokslo metų pabaigai, atvyko Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras Raimundas Šukys, Kauno miesto vicemeras Povilas Mačiulis, žiniasklaidos atstovai. Jau diplomuotus jaunuosius medikus tradiciškai sveikino LSMU rektorius prof. Remigijus Žaliūnas, Senato Pirmininkas prof. Vilius Grabauskas, LSMU Ligoninės VšĮ. Kauno klinikos vadovas prof. Juozas Pundzius, LSMU Profesorių klubas ir kt.

„Įteikdamas diplomą visuomet pajuntu didelį džiaugsmą, nes galiu patvirtinti, kad jūs esate laimingiausi žmonės pasaulyje. Galiu patvirtinti, kad laimingais padarėte savo tėvus, visus artimuosius ir draugus, o kartu ir mus – savo dėstytojus, nes jūs esate čia“, – įteikęs diplomus sveikino LSMU Rektorius prof. R. Žaliūnas.

Šių metų įteikimuose LSMU rektoriaus įsakymu pagerbti rektoriai emeritai ir profesoriai emeritai. Diplomus, medalius su LSMU simbolika iš rektoriaus rankų priėmė profesoriai emeritai: prof., habil. dr. Alla Baubinienė, prof., habil. dr. Jurgis Brėdikis, prof., habil. dr. Emilija Daktaravičienė, prof., habil. dr. Rimvydas Stropus, prof., habil. dr. Česlovas Jukna, prof., habil. dr. Algimantas Petras Matusevičius, prof., habil. dr. Nijolė Misiūnienė bei rektoriai emeritai: prof., habil. dr. Antanas Praškevičius, prof., habil. dr. Vilius Jonas Grabauskas, prof., habil. dr. Vidmantas Bižokas, prof., habil. dr. Rimantas Karazija, prof., habil. dr. Henrikas Žilinskas.

„Ši posėdžio dalis, kai buvo pagerbtos pačios iškiliausios asmenybės, kūrusios Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos ir Veterinarijos akademijas, iš tikrųjų buvo skirta jums, – į ką tik diplomus gavusius jaunuosius gydytojus kreipėsi LSMU Rektorius prof. R. Žaliūnas. – Neabejoju, kad tarp jūsų yra nemažai talentų. Neabejoju, kad po kažkiek metų jūs kalbėsite iš šios tribūnos ir prisiminsite šią dieną. Sėkmės jums.“

LSMU šiemet įteikė 119 diplomų Odontologijos fakulteto absolventams, iš kurių 15 užsienio studentų. Farmacijos fakultetas išleido 128 diplomuotus specialistus, Slaugos fakultetas – 196, Visuomenės sveikatos fakultetas – 105.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: