Mokyklų renovacijos darbus pažadėta užbaigti laiku
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šiandien, rugpjūčio 25 d., miesto meras Rimantas Mikaitis, jo pavaduotojas Povilas Mačiulis ir savivaldybės administracijos atstovai susitiko su UAB „Avona“, UAB „Ecodora“ ir UAB „Ekspertika“ vadovais.

Miesto vadovus pasiekė informacija, kad „Varpo“, S. Dariaus ir S. Girėno, „Santaros“ gimnazijose ir Milikonių vidurinėje mokykloje, kur dirba „Avonos“ ir „Ekodoros“ statybininkai, iki rugsėjo pirmosios gali būti neužbaigti darbai, todėl meras pasikvietė pokalbiui šių bendrovių vadovus.

„Mums labai svarbu žinoti situaciją dėl renovacijos darbų mokyklose, nes rugsėjo pirmoji jau čia pat. Nesinorėtų, kad renovacijos darbai pakenktų mokymo procesui. Noriu gauti jūsų patikinimą, kad darbai bus atlikti laiku“, – sakė meras R. Mikaitis.

„Neramina kai kurie neatlikti elektros darbai, nes tai tiesiogiai turi įtakos mokymo procesui“, – sakė Švietimo ir kultūros departamento direktorius Virginijus Mažeika.

„Avonos“ generalinis direktorius Česlovas Zabarauskas informavo, kad „Varpo“ gimnazijoje elektros darbai bus užbaigti rugsėjo 26 dieną, penktadienį, kiti darbai jau užbaigti. S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijoje darbai taip pat baigiami, nebent stogo ventiliacija bus sutvarkyta po rugsėjo pirmosios.

„Ecodoros“ direktorius Valdas Indrulionis informavo, kad Milikonių vidurinėje ir „Santaros” gimnazijoje taip pat visi darbai bus užbaigti laiku. „Santaros“ gimnazijoje elektros darbai bus baigti iki penktadienio, o savaitgaly dirbs dažytojai.

Švietimo ir kultūros departamento direktorius Virginijus Mažeika pageidavo, kad ir visi dokumentai, patvirtinti UAB „Ekspertika“ būtų priduoti laiku.

„Mus pasiekė žinios, kad „Ekspertikos“ atstovai už darbus „Aušros“ gimnazijoje ir 36-ajame vaikų darželyje pasirašė per anksti. Norėtume, kad darbų kokybė būtų įvertinta tada, kai darbai jau atlikti“, – sakė V. Mažeika.

„Dėkoju, kad atvykote, tikiu, kad pažadus įvykdysite“, – sakė meras R. Mikaitis atsisveikindamas su renovacijos darbus atliekančių bendrovių vadovais.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: