Anarchija.lt archyvo nuotr.

Faloimitatoriai, vibratoriai, prezervatyvai, lubrikantai, piliulės ir kremai – viską, kas gali padėti patirti kuo didesnį seksualinį malonumą, galima įsigyti naujoje interneto parduotuvėje Olandijoje. Tačiau tai nėra tradicinė sekso reikmenų parduotuvė – ji skirta dievobaimingiems katalikams.

Nors ikisantuokinis seksas katalikams yra draudžiamas, o skaistumas yra itin vertinama dorybė, buvęs dvasininkas ir interneto parduotuvės įkūrėjas Marcas Angenentas tikina, kad katalikai taip pat gali mėgautis sekso malonumais. Anot jo, „interneto parduotuvė suteikia galimybę atvirai pristatyti seksualinio pasitenkinimo temą kaip visiškai priimtiną krikščionių bendruomenėje“.

Buvęs dvasininkas, tapęs sekso terapeutu, puikiai žino, su kokiomis lytinio gyvenimo problemomis susiduria dievobaimingi jo klientai. „Krikščionių poras kankina gėdos ir kaltės jausmai, jie nežino kaip toli gali eiti norėdami patirti seksualinį pasitenkinimą“, − sako M. Angenentas.

Jo teigimu, sekso žaisliukai krikščionims yra visiškai tinkami, tačiau juos parduodančios interneto svetainės – ne. Svetainėse dažnai vartojama vulgari kalba, jose yra daug nuogybių ir pornografijos. Taigi M. Agenentas įkūrė svetainę „Meilės sodas“, kurioje dievobaimingi olandai gali nebijoti išvysti nuogybių ar perskaityti kokį nepadorų žodį.

Savo užmojus, kaip ir dera doram krikščioniui, M. Agenentas grindžia biblija. „Ypač Senajame Testamente pilna erotinių istorijų. Dvasiniame kontekste, žinoma, tačiau erotikos ten yra“, − aiškina buvęs dvasininkas ir nurodo citatas iš Giesmių giesmės knygos:

● „Mano mylimasis įkišo ranką pro skląsčio skylę, ir mano širdis jo troško. Atsikėliau atidaryti savo mylimajam, lašant nuo rankų mirai, varvant nuo pirštų geriausiai mirai ant skląsčio rankenos.“ (Gg 5:4)

● „Kaip obelis tarp miško medžių – mano mylimasis tarp vaikinų. Kaip smagu sėdėti jo paūksmėje, ir jo vaisiai man saldūs.“ (Gg 2:3)

● „Kokia graži tavo meilė, mano sesuo sužadėtine! Tavo meilė saldesnė už vyną, o tavo tepalai kvapesni už visus kvepalus!“ (Gg 4:10)

● „Pabusk, šiaurės vėjau! Atpūsk pietų vėjau! Padvelk į mano sodą, tepasklinda plačiai jo kvapai! Teateina mylimasis į savo sodą, tevalgo jo geriausius vaisius.“ (Gg 4:16)
Buvusio dvasininko pastangos padėti dievobaimingoms dievo avelėms patiko ne visiems katalikams. Pietas Halsma vienoje krikščioniškoje interneto svetainėje aiškina, kad „žmonės neturėtų mėgautis seksu“. „Seksualiniai troškimai, perversija, savininkiškumas, virtimas daiktu – tai destruktyvios seksualumo apraiškos, kai seksualumas atskiriamas nuo prokreacijos konteksto“, − teigia jis. O dievobaimingoji Mia rašo, kad „interneto parduotuvė visai ne krikščioniška. Meilės įsipareigojimas atsiranda tarp dviejų vienas kitą mylinčių žmonių ir joks „sex shopas“ neturėtų stoti tarp jų“.

Tačiau praėjus savaitei po parduotuvės atidarymo, dievobaimingų krikščionių pyktis išgaravo ir ėmė plaukti užsakymai. Nors tai − pirmoji krikščionims skirta sekso žaisliukų parduotuvė Olandijoje, tačiau idėja nėra nauja. Prieš dvejus metus Amsterdame jau buvo atidaryta parduotuvė musulmonams, o pirmosios sekso reikmenų parduotuvės krikščionims atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose prieš gerą dešimtmetį.

www.semana.com vertė Valdas

Originalus įrašasAnarchija.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: