Praktika pasirinktoje ministerijoje arba Ministro Pirmininko tarnyboje - šauniausiems šalies moksleiviams
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, bendradarbiaudama su Nacionaline moksleivių akademija, Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos mokinių parlamentu jau trečius metus iš eilės kviečia baigiamųjų klasių moksleivius dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“.

Rugpjūčio 22–26 dienomis moksleiviai atliks praktiką pasirinktoje ministerijoje arba Ministro Pirmininko tarnyboje. Taigi dalis moksleivių turės galimybę praktikuotis ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (SADM).

Visi praktikos dalyviai iš arti susipažins su Vyriausybės, valstybės institucijų ir politikų kasdieniu darbu, galės stebėti Vyriausybės posėdžius, dalyvauti įvairiuose susitikimuose.

Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama skatinti jaunimą dalyvauti šalies valdymo procesuose, prisidėti prie pilietinės visuomenės formavimo, domėtis valstybės institucijų veikla ir priimamais sprendimais.

Projekte kviečiami dalyvauti baigiamųjų (šiemet baigę 11-12 klases arba 3-4 gimnazijos klasę) klasių moksleiviai. Visi norintys atlikti savaitės praktiką iki liepos 18 d. turi užpildyti dalyvio anketą.

Rugpjūčio 1 d. bus paskelbti 30 laimingųjų, kuriuos paskelbs atrankos komisija, sudaryta iš projekto organizatorių ir projekto partnerių, pirmininkaujama praėjusių metų projekto dalyvės Karolinos Andrijauskaitės.

Pernai SADM praktiką atliko tuometinės absolventės Viktorija Linkevičiūtė iš Kauno ir abiturientė Marija Šaraitė iš Utenos.

Kviečiame moksleivius iš visos Lietuvos aktyviai dalyvauti ir šiemet! .

Daugiau informacijos apie projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“ ir dalyvių atranką galima rasti projekto svetainėje www.moksleiviaivyriausybeje.lt.

Jaunimo reikalų departamento informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: