© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Praėjusį savaitgalį, birželio 8-9 dienomis kauniečiai turėjo galimybę per vieną savaitgalį aplankyti daugiau nei 200 objektų atvirų durų principu „Būstų medžioklėje“.

Pasak renginį organizavusios nekilnojamojo turto agentūros „011“ vadovo Manto Jaruševičiaus, buvo juntamas ne tik vietinių gyventojų, tačiau ir Anglijoje uždarbiaujančių lietuvių dėmesys.

„Savaitgalį susirinko išties nemažai žmonių, ieškančių naujų namų. Manau, pagrindinė renginio sėkmės priežastis ta, kad žmonės negali skirti daug laiko būsto paieškai. Daugelis yra užsikrovę darbais, todėl galimybė aplankyti 200 objektų per savaitgalį, pasikalbėti su konsultantais ar ten gyvenančiais kaimynais tampa labai patraukli“,- svarsto M. Jaruševičius.

Taip pat, anot renginio organizatorių, juos maloniai nustebino ir didelis užsienyje uždarbiaujančių tautiečių dėmesys.

„Buvo nemažai žmonių, kurie skambindavo ir teiraudavosi dėl atvirų durų dienų renginių, todėl ir renginyje netrūko iš Jungtinės Karalystės ir Norvegijos atvykusių jaunų šeimų, kuriuos užsidirbusios pinigų ieškosi sau namų gimtinėje.

Žinoma, atvirų durų renginiai jiems yra itin patogūs, nes tik kartą tereikia pirkti bilietus, o ne skraidyt kas savaitgalį lankyti vis naujų objektų. Žinoma, negalima pamiršti, kad tokių renginių metu pirkėjai gali pasinaudoti didesnėmis nuolaidomis ir akcijomis“, – sako NT agentūros „011“ vadovas.

M. Jaruševičiaus teigimu, tai tikrai nebuvo paskutinis tokio tipo renginys.

„Matydami žmonių susidomėjimą, nusprendėme atvirų durų dienas surengti ir rugsėjo antroje pusėje. Tuo metu nemažai naujų projektų turėtų papildyti mūsų objektų sąrašus, todėl renginio dalyviai tikrai turės iš ko rinktis“, – pažadėjo M. Jaruševičius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: