(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Beveik tris mėnesius trukęs trečiasis reklamų konkursas STARtuok! pasiekė finišo tiesiąją. Jau gegužės 20 d.,  20:00 val. visi studentai, moksleiviai ir tiesiog reklamos mėgėjai konkurso organizatorių kviečiami į Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete vyksiantį galutinį renginį.

Renginyje bus rodomos visos šių metų STARtuok! reklamų konkurso kūrėjų reklamos bei vyks geriausiųjų apdovanojimai, kuriuos išrinks kompetetingoji reklamos specialistų komisija. Projekto rėmėjai apdovanos trijų skirtingų kategorijų reklamų laimėtojus, o organizatoriai įteiks specialius prizus originaliausiems STARtuok! vaizdo ir spaudos reklamų kūrėjams. Reklamų vakarą pagardins gyvas jaunimo muzikos grupės „No Disc“ pasirodymas, kurie pažadėjo visus užvesti skambiais funk – disco – rock ritmais. Na, o renginio pabaigoje vyks saldžiojo STARtuok! torto dalybos.

„Sunku patikėti, kad projektas tuoj baigsis. Viskas, dėl ko mes kaip komanda dirbome, yra šis renginys. Stengėmės skatinti žmones kurti reklamas, seminarų ciklu įkvėpėme jiems naujų įdėjų ir ryžto, sudominome reklamos kūrimo dirbtuvėmis. Na, o reklamų kūrėjų vakaras jau nebe mūsų, o pačių kūrėjų darbo vaisius, kurį mes su malonumu pristatysime ir įvertinsime“, – sakė projekto vadovė Giedrė Rutkauskaitė.

Agnė Sabaliauskaitė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: