© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Policija sako, kad Švenčionių mieste suintensyvėjus daugiabučių namų renovacijai, nakčiai be jokios apsaugos paliekamos statybinės medžiagos ir statybinė įranga kaip magnetas traukia ilgapirščius.

Rugsėjo 26 dieną į Švenčionių rajono policijos komisariatą kreipėsi statybinės įmonės statybos, objektų inžinierius E.A. pranešdamas, kad iš rugsėjo 25-osios į 26-osios naktį buvo įvykdyta vagystė statybvietės sandėliavimo aikštelėje, kuri įrengta Švenčionyse prie namo Vilniaus gatvėje. Pavogta 126,5 kvadratiniai metrai fasadinės akmens vatos, nuostolis – 1 tūkst. 752 litai.

Spalio 11 dieną policijos komisariate gautas statybų įmonės pareiškimas, kad iš spalio 10-osios į 11-ąją nakties metu iš statybvietės sandėliavimo aikštelės, kuri įrengta Rymo gatvėje, buvo įvykdyta vagystė – pavogta daugiau nei 33 kvadratiniai metrai fasadinės akmens vatos už 463 litus. Spalio 21 dieną policijos komisariate ir vėl gautas statybų įmonės pareiškimas, kad pastebėta, jog iš statybos objekto Mažojoje gatvėje dingo fasadinė akmens vata. Bendras nuostolis – apie 1 tūkst. litų.

Pasak policijos pranešimo, dėl šių įvykių Švenčionių rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai. Juos atlikdami Švenčionių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai spalio 21 dieną nustatė ir į areštinę uždarė grupę asmenų, įvykdžiusių visas minėtas vagystes. Tai – policijai gerai žinomi Švenčionių miesto gyventojai J.B., gimęs 1989 metais ir L.A., gimęs 1997 metais. Sulaikyti ir į policijos akiratį anksčiau nepakliuvę jų bendrininkai – R.B., gimęs 1994 metais, ir R.N., gimęs 1997 metais.

Policija nustatė, kad pagrobta akmens vatą pigiai buvo išparduota statybas vykdantiems rajono gyventojams. Dalis pagrobtos akmens vatos surasta ir paimta iš pigiai ją įsigijusių asmenų. Likusią dalį jau spėta panaudoti pagal paskirtį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: