Vaikų Eurovizijai besiruošiantis Nojus gavo paramą

Paskelbė: Renatas Jakimavičius Data: 2010-10-21 02:04

Spausdinti | Komentarai

Ketvirtadienį vykusiame Kauno miesto savivaldybės tarybos kolegijos posėdyje nuspręsta skirti finansinę paramą Nojui Bartaškai – Bartui. Vienbalsiai ir be didelių diskusijų kolegijos nariai pritarė siūlymui šiemet nacionalinėje atrankoje nugalėjusiam atlikėjui skirti 15 tūkstančių litų.

Pinigai bus skirti atlikėjui ir jo komandai pasirengti lapkričio 13-21 dienomis Minske vyksiančiam tarptautiniam dainų konkursui „Vaikų Eurovizija 2010“.

„Džiugu, kad turėsime talentingą bei jauną savo miesto atstovą tokiame renginyje. Tikime, kad ši parama – tai puiki investicija ne tik į atlikėjo tobulėjimą, bet ir į miesto vardo garsinimą“, – sakė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Kauno miesto savivaldybė tapo pirmuoju kauniečio Nojaus Bartaškos – Barto finansinių rėmėju. Savivaldybės administracijos direktorė Edita Gudišauskienė įpareigojo administraciją skubiai parengti įsakymą dėl lėšų skyrimo, kad pinigai būtų pervesti kuo greičiau.

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 
traffix.lt