Vandens motociklininkai rinksis Daugų saloje
(c) A. Sijenko ir R. Dranseikos archyvo nuotr.

Šių metų liepos 30 dieną motosporto klubas „RD-racing“ organizuoja Lietuvos vandens motociklų čempionato ir Lietuvos vandens motociklų slalomo čempionato 3 etapą. Šis etapas vyks Lampėdžio ežere – Kaune.

Šių metų Lietuvos čempionatas kiekviename etape sulaukia ne tik Lietuvos sportininkų, bet taip pat svečiu iš Latvijos, Estijos, Rusijos bei Baltarusijos. Šis čempionato etapas ne išimtis, organizatoriai laukia visų minėtų šalių sportininkų ir šiame etape.

Po jau įvykusių dviejų etapų nė vienoje klasėje nėra aiškaus ir užsitvirtinusio savo pozicijas sportininko. Taigi šis čempionato etapas žada ne mažesnes aistras trasoje. Vieni Lietuvos sportininkai šioms varžyboms intensyviai ruošėsi raižydami Lietuvos vandenis bei styguodami savo techniką, o kiti tobulino savo meistriškumą kitų šalių čempionatuose ar dalyvaudami Europos čempionate.

Lietuvos vandens motociklų slalomo čempionatas yra orientuotas į vandens motociklų sporto mėgėjus, šio čempionato metu aistros ant vandens verda ne ką mažesnės nei per profesionalų varžybas. Praėjusiuose etapuose dalyvius skyrė tik kelios šimtosios sekundės dalių.
Jei nori pajusti tikras kovas ant vandens ar sudalyvauti slalomo varžybose, kuriose gali dalyvauti visi norintys bei turintys savo techniką renkasi šeštadienį, nuostabaus grožio gamtos kampelyje.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: