(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kovo 10 dieną Vilniaus oro uoste nusileis didžėjus, kurio vardas klubinėje pasaulio enciklopedijoje įrašytas auksinėmis raidėmis. Į Lietuvą sugrįšta kultinio JAV didžėjų dueto „Deep Dish” narys Sharam, šiandien skaičiuojamas tarp populiariausių klubinių atlikėjų. Vienintelio žvaigždės pasirodymo laukiama klube „Exit”, Kaune.

Brėžia sėkmės liniją

„Sharam, su kuriuo klubo scenoje sveikinsimės po šešerių metų pertraukos – brangiausias „Exit” svečias šį klubinį sezoną”, – sakė klubo programos vadovas ir didžėjus Ignas.

2004 metų vasarą klubas „Exit” tapo vieta, kur legendinis „Deep Dish” duetas surengė pirmąjį ir paskutinį savo šou Lietuvoje. Tuomet duetas sudrebino ne tik Kauno „Exit” sienas, bet ir visą šalies klubinės kultūros industriją. „Deep Dish” pasirodymas tapo metų įvykiu skurdžioje tuometinėje klubinėje Lietuvos scenoje.

Prieš gerą dešimtmetį tikrą revoliuciją pasaulio šokių muzikos istorijoje sukėlę „Deep Dish” sugebėjo užkariauti ir populiariosios muzikos mėgėjų širdis. 2002 metais duetas už Dido kūrinio „Thank You” remiksą laimėjo prestižinę „Grammy” statulėlę.

Iširus „Deep Dish”, jo nariai pasuko skirtingais keliais. Klube „Exit” jau ne kartą viešėjęs Dubfire nėrė į tamsios techno muzikos gelmes. Sharam toliau brėžia „Deep Dish” laikais pradėtą inovatyvios ir komerciškai ypač sėkmingos šokių muzikos liniją.

Pasaulinio turo dalis

Artėjantis Sharam pasirodymas Kaune įtrauktas į pasaulinį žvaigždės turą, skirtą pristatyti praėjusiais metais pasirodžiusį solinį atlikėjo albumą „Get Wild”. „Exit” – bene mažiausiai žmonių talpinantis klubas, kuriame gros Sharam, pastaruoju metu įprastai pasirodantis kur kas didesnėms auditorijoms.

Bendradarbiavimu su garsiausiais pasaulio muzikantais garsėjantis Sharam ne vieną skambų vardą pasitelkė ir albumui „Get Wild”. Tarp žymiausių albumo bendraautorių – skandalais garsėjantis JAV reperis Kid Cudi, 2009-ųjų pabaigoje nutraukęs bendrą koncertinį turą su ekscentriškąja Lady Gaga.

Papildoma informacija

Renginių klube „Exit” pradžia – 22 valandą. Bilietų kaina į kovo 10 dieną įvyksiantį Sharam pasirodymą „Exit Armijos” nariams – visada 19 Lt, su skrajute ir renginį pasižymėjusiems „Facebook” – 35 Lt, su „Exit” SMS – 40 Lt, kitiems – 45 Lt. Klubas pasilieka teisę keisti programą, neįleisti nepageidaujamų ir jaunesnių nei 18 metų asmenų be papildomo paaiškinimo.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: