Organiztorių archyvo nuotr.

Kas dvejus metus vykstanti paroda „Kauno autodienos“ vėl kviečia į Kauno „Žalgirio“ areną. Automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų bendrovės tradiciškai pristatys geriausius savo produktus. Lankytojų laukia naujų modelių premjeros, retų istorinių ir perdirbtų automobilių pasirodymai.

Nuo 1998 metų savo istoriją skaičiuojanti paroda šiemet didžiausia per visą savo gyvavimo istoriją. Rugsėjo 16-18 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje automobilių gerbėjų laukia įspūdinga, daugiau nei 120 automobilių ekspozicija. Visi jie į Kaune esančią Nemuno salą suvažiuos iš Lietuvoje veikiančių automobilių gamintojų salonų, privačias automobilių kolekcijas saugančių garažų ir servisų, kuriuose auksarankių dėka gimė netikėti perdirbiniai.

Pirmiausia parodos lankytojus pasitiks daug pramogų žadanti lauko ekspozicija. Joje vyks konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2016” atranka ir finalas. Konkurso laimėtojo laukia ne tik geriausio šalies vairuotojo titulas, bet ir puikūs bei praktiški rėmėjų prizai. Rugsėjį prasidėsiantis tradicinis konkursas šiemet bus jubiliejinis – jau penkioliktasis.

Iš anksto nemokamai automobilio diagnostikai užsiregistravę vairuotojai taip pat turės galimybę su savo transporto priemonėmis įvažiuoti į parodos teritoriją. Bendrovė „Baltic Diagnostic Service“ pristatys naujausią diagnostinę įrangą ir patikrins, ar tvarkingai veikia automobilių sisteminiai blokai, o rastas elektronines klaidas nedelsiant pašalins.

Lauke taip pat laukia „Test Drive“ zona, kurioje lankytojai galės išbandyti automobilius bandomųjų važiavimų metu. Apžiūrėti įspūdingą automobilių ekspoziciją parodos lankytojai galės vidaus ekspozicijoje, kur laukia naujausi lengvieji automobiliai, komercinis transportas, autodetales ir eksploatacines medžiagas pristatantys dalyviai, perdarytų („tuning“), senovinių ir amerikietiškų automobilių ekspozicijos.

„Parodos metu bus pristatytos aktualiausios rinkos naujienos, pažangūs technologiniai sprendimai, suteikiama galimybė pasitarti su kvalifikuotais specialistais, susipažinti su specialios paskirties transporto priemonių ekspozicija. Vykdant parodos renginius, bus siekiama, kad eismo dalyviai ne tik pajustų vairavimo komfortą, bet kartu įgytų būtinų žinių, taptų atsakingesniais eismo dalyviais“, – žada parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius Erikas Piskunovas.

E. Piskunovo teigimu, naujai registruojamų automobilių skaičius Lietuvoje šiemet auga kiekvieną mėnesį, o šią tendenciją parodoje „Kauno autodienos“ atspindi rekordinis naujų automobilių skaičiaus pristatymas.

Parodos lankytojų įvertinimo lauks naujausi automobilių „Ford“, „Iveco“, „Lexus“, „Mazda“, „Mersedes-Benz“, „Opel“, „Peugeot“, „Renault“, Škoda“, „Volkswagen“, „Volvo“, „Toyota“ modeliai.

Parodoje taip pat bus galima sutikti žymų Lietuvos lenktynininką Benediktą Vanagą, kuris šeštadienį (rugsėjo 17 d.) UAB „Autotoja“ stende pristatys rudenį prekyboje pasirodžiusį „Toyota HILUX“ automobilį. Pokalbio metu lenktynininkas papasakos savo įspūdžius iš kelionės į Namibiją, kur testavo šį naująjį Europos rinkai skirtą pikapą.

Bus ką veikti į parodą su tėveliais atėjusiems ir mažiesiems jos lankytojams. Algirdo Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla kiekvieną parodos dieną ves edukacinius saugaus eismo žaidimus. Šeštadienį lauke parodos lankytojų taip pat laukia figūrinio dviračio vairavimo varžybos. Tą pačią dieną UAB „Autojuta“ kvies visus vaikučius į linksmą atrakciją – „Nuspalvink Volkswagen!“.

Daugiau informacijos: www.parodos.lt

 

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: