© Mindaugo Makštučio nuotr. / KaunoZinios.lt

Pagaliau šmušė atpildo valanda visiems tikro roko gerbėjams. Į mums ranka pasiekiamą Rygos, Lucavsalos salą, po atviru dangumi atvyko Amerikos roko scenos dievai „Foo Fighters“. Vienintelį koncertą Baltijos šalyse surengę atlikėjai nelipo nuo scenos daugiau kaip dvi valandas. Muzikantai buvo itin gerai nusiteikę ir scenoje ne tik svaidė įvairius pokštus bei juokelius, bet ir demonstravo tai, ko iš jų ir buvo tikimąsi – tikrą, šimtaprocentinį rokenrolą.

Visas renginys kartu su apšildančiais škotų roko grupe „Biffy Clyro“ ir anglų-amerikiečių duetu „The Kills“ padovanojo klausytojams beveik septynias griausmingas ir triukšmingas prasmingo gyvenimo valandas. Apšildantieji tikrai nepavedė, jiems pavyko sukurti smagią šėlstančią atmosferą ir nenublakti roko ikonų akivaizdoje.

Pasakyti, kad grupė, kartais juokais vadinama homeopatine „Nirvana”, pranoko lūkesčius, tai pasakyti per mažai. Ne veltui jos lyderis Dave Grohl koncerto pradžioje prilygino „Foo Fighters“ pasirodymus „linksmiesiems kalneliams”.

Paprastos, tačiau visada į taikinį pataikančios dainos skambėjo nepriekaištingai puikiai. Buvo galima išgirsti ne tik tokius hitus kaip „Learn To Fly”, „The Pretender” ar koncertą vainikavusį „Best Of You”, bet ir naujas grupės dainas, kurios kaitino atmosferą ne blogiau nei mintinai žinomi kūriniai. Vis labiau temstant tiek muzika, tiek renginio atmosfera tik stiprėjo.

Foo figters 2© Mindaugo Makštučio nuotr. / KaunoZinios.lt

Jauna, su „Foo Fighters“ dainomis užaugusi renginio publika elgėsi labai kultūringai, nesimatė žmonių padauginusių stipriųjų gėrimų, vyravo džiaugsminga atmosfera, jokios agresijos. Visi atlikėjų pokštai ar klausimai buvo pasitinkami audringomis ovacijomis, švilpimu ir dėkingais aplodismentais.

Foo figters

© Mindaugo Makštučio nuotr. / KaunoZinios.lt

Pasirodymo pabaigoje Dave Grohl ištarė, kad nežino kodėl taip ilgai delsė kol prisiruošė atvykti į šį pasaulio kraštą, bet laukti buvo verta. Koncertas buvo toks, jog bus ką papasakoti ir anūkams. Tad jei gavojate, kad koncertai Latvijos širdyje per didelė prabanga, tai pagalvokit iš naujo. Trys valandos kelio nuo Kauno yra pasiekiama ranka. Kitą kartą pakelkit sėdimąsias nuo kėdžių, sofų bei fotelių ir būtinai nuvažiuokit. Verta!

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: