Ekaterina Karaglanova / Instagram archyvo nuotr.

Instagram” modelių ir žvaigždžių gyvenimas atrodo tarsi pasaka: nesibaigiančios fotosesijos, egzotiškos kelionės, dizainerių rūbai ir dėmesys. Tačiau, kaip dažnai mums primena žiauri kasdienybė – nei vienas nėra apsaugotas nuo blogio ir mirties. Tuo buvo įsitikinta ir Maskvoje, kai žymi influencerė Ekaterina Karaglanova buvo rasta negyva savo bute vos keletą dienų prieš savo 25-ąjį gimtadienį.

Ekaterina Karaglanova, kurios „Instagram” vardas „katti_loves_life”, buvo rasta savo bute po to, kai šeima negalėjo su ja susisiekti ir buvo kreiptąsi į policiją. Buto savininkui sutikus įleisti šeimą į apartamentus, jie rado tai ko nesitikėjo net baisiausiame košmare. Kaip rašoma „Moskovsky Komsomolets”, merginos kūnas, vilkintis tik apatinius drabužius, buvo rastas dideliame lagamine su durtinėmis žaizdomis kakle ir krūtinėje. Policijos pareigūnai neaptiko jokių įsilaužimo pėdsakų ar nusikaltimo įrankio, o butas buvo užrakintas iš vidaus.

Ekaterina, kuri turėjo per 85000 sekėjų „Instagram” platformoje ir gerbėjų buvo lyginama su Audrey Hepburn, neseniai pradėjo santykius su vyresniu,52-jų metų vyru, planavo su juo vykti į Nyderlandus, švęsti savo 25-ojo gimtadienio. Ji neseniai buvo išsiskyrusi su jaunesniu, 32-jų metų vyru, kas galėjo sukelti pavydo priepuolį. Savo buvusį ji yra apibūdinusi kaip „vilką”. Buvęs vaikinas, kaip teigia policija, vaizdo kamerų buvo užfiksuotas keletą dienų prieš nužudymą šalia merginos apartamentų.

View this post on Instagram

A post shared by Kati K. ??‍♀️ (@katti_loves_life) on

Pasak „The Times”, vyras lankėsi ten ir nužudymo dieną, o po 4 valandų išėjęs iš pastato kur gyveno nužudytoji, išsinešė ir lagaminą, kuriame kaip spėliojama dabar, galėjo būti kruvini rūbai ar nužudymo įrankis. Taip pat, dėvėjo pirštines nors lauke buvo 27 šilumos, o pasak detektyvų – butas buvo kruopščiai išvalytas. Tikėtina, kad buvo norima lagamine išnešti ir nužudytosios kūną, tačiau pabijota likti sugautam. Viena merginos draugių, Marina Nikitina, kalbėdama su rusų televizija „Ren TV” teigė, jog „neseniai Ekaterina labai pasikeitė. Buvo informacijos, kad kažkas jos nemėgo. Ji skelbė, kad kažkas labai domisi jos privačiu gyvenimu.”

View this post on Instagram

A post shared by Kati K. ??‍♀️ (@katti_loves_life) on

Kiti šaltiniai kalba ir apie tai, kad mergina galėjo būti šantažuojama dėl nuotraukų, kuriuose ji pozavo nuoga. Teigiama, kad ji dirbo palydove, taip mokėjo už studijas universitete. Kaip rusų žiniasklaidai teigia jos draugė Oksana, „ji rašė, kad gali būti nužudyta“.

View this post on Instagram

A post shared by Kati K. ??‍♀️ (@katti_loves_life) on

Jaunos merginos gyvenimas neapsiribojo socialiniais tinklais. Ji buvo grožio konkursų dalyvė, bei baigė prestižinį Pirogovo universitetą, kuriame studijavo mediciną ir specializavosi dermatologijoje be lytiškai plintančių ligų srityje, dirbo miesto ligoninėje.

View this post on Instagram

A post shared by Kati K. ??‍♀️ (@katti_loves_life) on

Ekaterina mėgo keliones, dažniausiai Europoje, jos socialiniai tinklai pilni egzotiškų vaizdų ir kelionių akimirkų. Kol kas, policija neturi konkrečių įtariamųjų ir suimtųjų, bandoma nustatyti ar žmogus užfiksuotas vaizdo kamerų tikrai yra buvęs merginos draugas.

Taip pat skaitykite: 10 „Instagram“ įžymybių, kurias verta sekti

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: