Jei Jums patinka keisti ir įdomūs namų puošybos elementai, Jus tikrai sužavės natūralaus dydžio žirafos skulptūros, laikančios šviestuvus. Italų dizaineris Marcantonio drauge su Qeeboo sukūrė „Įsimylėjusią žirafą“.

Dizaineriai teigia: „Įsimylėjusi žirafa“ simbolizuoja ironiškumą ir lengvabūdiškumą: žirafa įsimylėjusi, tačiau to dar nežino, nes jos širdis yra toli nuo galvos, todėl meilę ji supranta labai paprastai.“

Marcantonio įkvėpimas – ryšys tarp žmogaus ir gamtos, tačiau jo kūriniai turi ir žaismingąją pusę. Padedamas vaikiškos vaizduotės, jis sugalvoja neįprastų dizaino idėjų, tad „Įsimylėjusi žirafa“ – ne išimtis. Įvairiausių spalvų –tarp jų juodos, baltos ir pastelinių atspalvių – žirafa yra 2,6 metrų aukščio, imituojanti vidutinio dydžio jauną žirafą. Kiekvienos skulptūros burnoje laikomas klasikinis Marie Therese stiliaus šviestuvas, visiškai atsparus nuo vėjo ir vandens. Pirkėjas gali pasirinkti, kur stovės „Įsimylėjusi žirafa“ – viduje ar lauke.

Jeigu trūksta vietos natūralaus dydžio žirafai, visada galima rinktis sieninį variantą (173 cm dydžio) arba mažesnę metro aukščio statulėlę. O jeigu žirafos visgi ne prie širdies, Marcantonio sukūrė visą zoologijos sodą gyvūnų su šviestuvais, kurie tikrai padės pamatyti laukinę pusę.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: