@paultao/Twitter nuotr.

Vienas prekybos centro lankytojas užfiksavo akimirką, kai moteris, pirkdama sultis, vedė vyrą judriame prekybos centre už pavadžio, kol poros paprašė išeiti iš parduotuvės.

Nuotrauka, kurioje dominuojanti moteris vedasi paklusnų vyrą pasivaikščioti su pavadėliu per prekybos centrą, tapo interneto sensacija, nepaisant to, kad nuotraukoje užfiksuota moteris gynėsi ir paaiškino, kad tiesiog norėjo nusipirkti sulčių.

Neįprasta scena paplito po to, kai poros vaizdas sveiko maisto parduotuvėje Los Andžele buvo paskelbtas per „Twitter“ platformą.

Nuotrauka su antrašte „Šiandien pastebėta „Erewhon“ parduotuvėje“ surinko daugiau nei 100 000 „patinka“ ir 15 000 „pasidalinimų“.

Joje buvo matyti, kaip moteris, dėvinti menką aprangą ir stambius batus, vaikščiojo su vyru per parduotuvę, kuris ėjo keturiomis ir pritvirtintas prie pavadžio.

Net ir apsirengę akį traukiančiais rūbais, pora nepamiršo veido kaukių, laikydamiesi koronaviruso saugumo rekomendacijų. Po neįprasto įvykio paslaptinga moteris-dominantė netrukus buvo atpažinta.

Kalbėdamasi su vietiniu internetiniu leidiniu moteris, kuri prisistatė kaip Larka, teigė, kad ji nusipirko gėrimą kai buvo padaryta jos ir vyro nuotrauka.

Larka sakė: „Aš tiesiog norėjau sulčių.“

Ji dar pridėjo: „Aš buvau su savo paklusniu vyru ir draugais. Mes filmavome kelis vaizdo įrašus ir norėjome apsipirkti. Ir nuėjome į „Erewhon“ parduotuvę.“

„Buvo daugybę kamerų ir sulaukėmė daug dėmesio, tačiau apsauga mus praleido ir baigus apsipirkti paprašė, kad mes išeitume.“

21-erių metų moteris paneigė pareiškimus, kurie teigia, kad ji mušė vyrą ar vertė jį valgyti iš šuns dubens.

„Tuomet dar neturėjome šuns dubens. Nusipirkome jį vėliau. Aš jį glosčiau. Bet ne daugiau kaip du kartus.“ Pasakojo Larka.

„Jis bandė paliesti mano šlaunį ir man tai nepatiko. Tačiau nebuvo aplinkui jokių vaikų ar panašiai.“

Žinoma, nuotrauka sulaukė įvairių komentarų.

Vienas žmogus per „Twitter“ platformoje parašė: „Neturiu problemų su viešu pažeminimu, bet mes turėtume pakalbėti apie… Na, žinote, galbūt nedarykite to viešose vietose, nes ne visi nori būti įtraukti į tokią sceną, kurią jūs padarėte parduotuvėje.“

Kitas pajuokavo: „Žinote, jie abu bent su kaukėmis ir laikosi saugaus atstumo.“

Vienas parduotuvės darbininkas taip pat parašė: „Visi čia kalba ar tai teisinga ar ne, bet niekas nekalba apie tai, kaip visi šie dalykai erzina darbuotojus.“

„Nustokite daryti mūsų darbus sunkesnius ir nedarykite mums nemalonių situacijų. Tiesiog nustokit. Būkit normalūs, pagaliau.“

Taip pat skaitykite: Moterys objektifikuoja vyrus kontroversiškoje reklaminėje kampanijoje [FOTO]

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: