Laidos stop kadras

ĮSPĖJIMAS!: Šiame tekste atskleidžiamos serialo „Sostų karai“ siužeto detalės, jei kartais nematėte finalinės serijos skaitykite tekstą tik pasižiūrėję ją.

Būti teisiam yra labai smagu. Tad galime pasidžiaugti dėl Gwendoline Christie, aktorės, kuri seriale „Sostų karai“ įkūnijo tikrai įspūdingą heroję Briana iš Tarto. Aktorė prieš du metus sėkmingai nuspėjo kaip baigsis serialas, nors tuomet to nežinojo niekas išskyrus Džordžą R.R Martiną knygų ciklo „Ledo ir ugnies giesmė“ autorių ir, gal būt, serialo autorius.

Šiuo metu aktorės kolega Nikolaj Coster-Waldau seriale įkūnijęs Džeimį Lanisterį turėtų jaustis mažų mažiausiai nepatogiai.

Bendrame interviu laidai ExtraTV abu aktoriai buvo paklausti, kaip jų manymu baigsis serialas ir kas galiausiai taps Septynių karalysčių valdovu.

„Žinoma, kad valdove taps Dainerė Targarian” užtikrintai patikino Coster-Waldau. NETEISINGAI!

„O ar nemanote, kad tai bus kažkas nesantis dėmesio centre, kas nėra akivaizdus pasirinkimas?” paklausė Christie. „Ką mes žinome apie šį TV šou, tai tai, kad jis nuolatos mus stebina, tad aš spėčiau, jog valdovu galėtų tapti Branas. Jau vien todėl, kad mes dažnai matome pasaulį iš jo perspektyvos regėdami jo vizijas.”

„Triakis varnas taps karaliumi? Tame nėra jokios prasmės,” pasibaisėjo Coster-Waldau, patvirtindamas savo netikėjimą galvos purtymu.

„Kodėl?” paklausė Christie.

„Nes jis gali planuoti ateitį ją matydamas savo vizijose, o taip pat nukakti į praeitį ir t.t…”

„Taip,” patvirtino Christie. „Bet kodėl tu manai, kad mes esame istorijos dabartyje? Ši istorija nebūtinai turi vystytis chronologine tvarka.”

„Bet jei tai tiesa, tuomet Triakis Varnas privertė Džeimį išstumti jį pro atvirą langą?” – nustebo Coster-Waldau.

„Taip,” pritarė Christie.

Taip pat skaitykite: „Sostų karų“ žvaigždė Gwendoline Christie: Briana iš Tarto yra patriarchalinės santvarkos „antitezė“

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: