Kauno įmonė „Equinox Europe“ įžengė į Naujosios Zelandijos rinką

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-10-24 06:28

Spausdinti | Komentarai

Rasa Beskajevienė, „Equinox Europe“ direktorė / Organizatorių archyvo nuotr.

JAV kapitalo bendrovė „Equinox Europe“ veržiasi į tolimiausias pasaulio rinkas ir šiuo metu įgyvendina projektą Naujojoje Zelandijoje. Šioje šalyje dirba dvi „Equinox Global“ antrinės įmonės: australų – dėl to, kad yra geografiškai arčiausiai, bei Kaune įsikūrusi „Equinox Europe“.

„Paslaugas teikiame Naujosios Zelandijos logistikos įmonei „Mondiale“, jiems automatizavome sandėlius, įrengėme rūšiavimo įrenginį, kuris pats paskirsto prekes. Tai nėra pirmas mūsų projektas Naujojoje Zelandijoje“, – sako Rasa Beskajevienė, „Equinox Europe“ direktorė.

Pasak jos, bendradarbiavimas su kitomis grupės įmonėmis vyksta visame pasaulyje, paslaugas teikiantis partneris pasirenkamas pagal kliento poreikius ir specializaciją. Daugumoje grupės projektų „Equinox Europe“ atsakinga už valdymą, elektroniką, sandėlių optimizavimo sprendimus. Naujosios Zelandijos projekte „Equinox Europe“ buvo pasirinkta dėl pranašumų ir specializacijos sandėlių automatizavimo srityje. Informacinių technologijų sprendimus visuose grupės projektuose diegia tik „Equinox Europe“.

„Mes kuriame tam tikrus elektronikos komponentus, juos diegiame, turime pranašumų sandėlių valdymo srityse, į mus kreipėsi australai, kurie ir surado tolimą klientą“, – apie projekto atsiradimą sako Rasa Beskajevienė.

Įgyvendinus projektą, bendradarbiavimas su įmone nesibaigs, nes paprastai atsiranda papildomų darbų – diegiami nauji sprendimai, kuriami planai keliems etapams į priekį. Be to, vien įdiegti tam tikros sistemos nepakanka, reikalingi apmokymai, nuolatinė pagalba, priežiūra. Iškilus nesklandumams, įmonė kreipiasi į artimiausią padalinį, taip pat ir į lietuvių įmonę.

„Su tolimais klientais būna du bendradarbiavimo variantai: arba per kitą grupės įmonę, arba tiesiogiai su mumis. Laiko juostų skirtumas nesukelia jokių problemų, bendraujame visomis telekomunikacijos priemonėmis. Paleisdami įrangą važiavome į Naująją Zelandiją, o sprendimus diegiame nuotoliniu būdu. Vykdome labai daug projektų užsienyje, tad buvome pasiruošę komplikacijoms, jos buvo panaikintos prevenciniu būdu“, – pasakoja R.Beskajevienė.

„Equinox Europe“ priklauso tarpautinei JAV kapitalo įmonių grupei, tai lemia tam tikrą darbo pasidalijimo grupėje specifiką. Savarankiškai dirbama Rytų, Vidurio bei Šiaurės Europos šalyse, Izraelyje. Tikimasi, kad šiemet įmonės apyvarta sieks 8 mln. eurų, pernai ji viršijo 4 mln. eurų, 44 proc. šio rodiklio sudarė pardavimai užsienio šalyse. Šiemet vien pardavimai Lietuvoje turėtų siekti 5 mln. eurų.

Pagrindinė augimo priežastis – bendras ekonomikos kilimas šalyje padidino automatizuotų sandėlių valdymo sprendimų paklausą. Šiemet įmonė baigia didelį „Norfos“ Kėdainių sandėlio automatizavimo projektą, tęsiasi bendradarbiavimas su SBA koncernu ir „Kauno grūdais“, toliau vykdomi projektai su „Maxima“.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt